Zegary ścienne, zegary w stylu retro.

Zegary ścienne są fantastycznym dodatkiem do każdego domu. Wpasują się z pewnością w dowolne wnętrze. Kolorowe, ręcznie malowane jak również zegary w stylu retro z przepięknymi motywami. Wyraziste tarcze zegarów jak i duże wskazówki bardzo dobrze widać z daleka. Z pewnością każdy chciałby mieć w domu zegar retro, który na pewno umili patrzenie na przemijający czas.

Ciekawy zegar retro. Drewniany, okrągły z motywem trzech kluczy. Ładnie wyprofilowane wskazówki oraz duże arabskie cyfry.
zegar retro

Fantastyczny zegar retro z wymalowanym motywem kluczy ponadto na tarczy zegara są duże cyfry arabskie i duże metalowe wskazówki. Oczywiście jest duży wybór zegarów retro, każdy znajdzie coś dla siebie.

Posiadamy również w ofercie zegary ścienne w stylu prowansalskim z różnymi motywami.

Piękny zegar prowansalski, jest drewniany, posiada postarzaną tarcze, mtyw lawendy i jasne tło.
zegar ścienny

Fantastyczny, specjalnie postarzany zegar ścienny z motywem lawendy jak również napisem nad lawendą CARTE POSTALE. Na jasnym tle bardzo dobrze widać duże cyfry, a w tle mniejszym drukiem są zamieszczone francuskie napisy. Ten zegar na pewno wyglądałby pięknie w każdej kuchni, do zegara można również dobrać różne inne dodatki.

Zegary ścienne są również fantastycznym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Są bardzo oryginalne, wyjątkowo zrobione z przepięknymi motywami i w bardzo przystępnej cenie. Na pewno świetnie się sprawdzą jako prezent i zawisną w widocznych miejscach. Oczywiście żeby dobrze chodziły, potrzebna nam będzie jedna bateria AA, zwykły paluszek.

Duży, okrągły zegar z rzymskimi cyframi. Czarowna ramka,a  na niej specjalnie postarzane napisy.
zegar ścienny

Zegar ścienny jak za dawnych lat, na pewno bardzo odmieni nasze zwykłe wnętrze, przywoła nastrój małej kawiarenki z pyszną kawą.

Tym razem na tle białej tarczy znalazły się cyfry rzymskie, bardzo dobrze widoczne. Na czerwonej obwódce widnieją specjalnie postarzane napisy.

Mówią, że czas nie jest naszym najlepszym sprzymierzeńcem, nie stoi w miejscu a my nie robimy się młodsi. Czasem zapominamy, że mamy coś zrobić, powiemy zbyt wiele a czasu cofnąć już nie możemy. Na pewno mając w domu tak piękny zegar ścienny przestaniemy się zadręczać szybko płynącym czasem. Może ten czas przestanie nam bezwiednie przeciekać przez palce, weźmiemy życie w swoje ręce i będziemy aktywniej żyć. Z całą pewnością zauważymy wtedy, że ten czas jakby wolniej leciał, a my będziemy go spędzać w większości z bliskimi w przyjemnej atmosferze.

Zegar typowo w stylu prowansalskim. Na jasnym tle znajduje się piękny bukiet lawendy.
zegar prowansalski

Tutaj na jasnej tarczy piękny bukiet lawendy. Zegar typowo w stylu prowansalskim, pięknie rozjaśni wnętrze w którym się znajdzie. Dodatkowo przy bukiecie lawendy znajduje się pięknie malowany motyl. Jak się przyjrzymy w tle widać napisy. Świetna propozycja na prezent do nowego mieszkania, na pewno Twój prezent będzie jedyny w swoim rodzaju i wszyscy pozazdroszczą Ci pomysłu. Na pewno nikt nie wpadnie na taki sam pomysł, więc nie musisz się obawiać, że ktoś przyniesie to samo co Ty.

Wyjątkowy zegar retro. Rzymskie cyfry na jasnej, postarzanej specjalnie tarczy. Pieknie profilowane wskazówki i napisy w języku francuskim.
zegar retro

Myślę, że spośród kilkudziesięciu wzorów każdy znajdzie odpowiedni zegar ścienny dla siebie, dla kogoś bliskiego lub do własnej kawiarni. Zegary są świetnej jakości i w bardzo przystępnych cenach, na pewno kupując sobie zegar retro nie nadwyręży to zbyt mocno Twojego budżetu. Zapraszamy bardzo serdecznie do naszego sklepu.