Zegary ścienne

Zobacz wszystkie zegary ścienne i wybierz swój ulubiony spośród tysiąca różnych egzemplarzy!

Zegary ścienne to jedne z elementów wyposażenia wnętrza, które znajdują się w każdym domu, mieszkaniu oraz w lokalach takich jak restauracje i poczekalnie. Ich historia sięga trzech tysięcy lat przed naszą erą. Od kiedy ludzie zaczęli odmierzać czas za pomocą naturalnych zegarów tak po dziś dzień nikt nie wyobraża sobie bez nich życia. Zawsze chcemy wiedzieć, która jest w danym momencie godzina by nie przeoczyć umówionego spotkania lub w porę wyjąć pieczeń z piekarnika. Lawendowy Kredens to miejsce, w którym znajdziesz zarówno zegary ścienne jak i zegary stojące do ustawienia na szafce nocnej. Nasza bogata oferta to gwarancja, że każdy znajdzie zegar dopasowany do swojego wnętrza.

Ażurowe zegary ścienne

Ażurowy zegar ścienny wykonany z metalu i zaopatrzony w drewniany uchwyt to propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich, którzy szukają zegara do wnętrza industrialnego.
Ażurowy zegar ścienny

Ażurowe zegary ścienne zainspirowane loftowym i industrialnym stylem świetnie połączą się z kolorowymi ścianami. Zegary ażurowe przeważnie są wykonane z metalu i mają różne kształty, od skomplikowanych połączeń figur geometrycznych po zwykłą obręcz z dwoma wskazówkami w środku. Powycinana tarcza lub jej całkowity to ich element rozpoznawcze. Tego typu modele zegarów doskonale wyglądają w każdym wnętrzu. Pomimo, że ich uroda wyraża się w chłodzie to fantastycznie sprawdzą się w klimatycznych i romantycznych wnętrzach.

Zegary prowansalskie

Fantastyczny zegar prowansalski w efektownej oprawie, która została wykonana w formie okiennicy i prezentuje się jak w jednej z kamienic francuskich.
Zegar prowansalski z okiennicą

Zegary prowansalskie to duma naszej kolekcji zegarów ściennych. Zdobione są głównie kwiatowymi grafikami, upiększone za pomocą postarzeń i wyróżniają się pastelowymi kolorami. Każdy z nich jest wyjątkowy i przyciąga uwagę oryginalnymi zdobieniami. U nas znajdziesz zegary w kształcie koła, oprawione w ramy i przeszklone oraz zegary w kształcie prostokątów z okiennicami, z kalendarzem lub z tablicą do zapisywania notatek. Zegary ścienne, które posiadają inne funkcje poza odmierzaniem czasu doskonale sprawdzają się w użytkowych wnętrzach. Wielu z naszych klientów zaaranżowało za ich pomocą swoje kuchnie i przedpokoje. Gwarantujemy, że Ciebie również nie zawiodą!

Zegary retro

Oryginalny zegar retro wyposażony zosał nie tylko w tarczę odmierzającą czas ale również w tablicę do pisania i kalendarz z metalowych tabliczek.
Zegar retro z kalendarzem

Zegary retro potrafią zadziwić nie tylko kształtem i kolorem ale także postarzeniami. Każdy zegar ścienny w stylistyce retro ma nieodłączne ornamenty takie jak ślady rdzy, pożółknięcia i celowe przetarcia. Wystarczy spojrzeć na nie by upewnić się, że pochodzą z dość odległej epoki. Te zegary nie tylko wskażą Ci, która jest godzina ale dodadzą charakteru całej aranżacji. Jeżeli urządzając swój dom lub mieszkanie, planujesz powrót do przeszłości – zegary w stylu retro będą niezastąpione. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego zegara dopasowanego do stylu całego wnętrza.

Eleganckie zegary ścienne

Zegary ścienne z kolekcji Hamptons to sposób na elegancką aranżację ściany.
Zegar ścienny Hamptons

Zegary ścienne w wydaniu klasycznym są bardzo eleganckie, mają gustownie dopasowane kolory, a ich kształty są zaprojektowane na miarę szykownych salonów i lokali. Eleganckie zegary to modele metalowe i drewniane, które wykonane zostały z najwyższą starannością, ich metalowe elementy chromowane, a drewno pięknie oszlifowane. Jeśli poszukujesz zegara, który ozdobi ścianę w rodzinnej jadalni lub takiego, który będziesz mógł zawiesić nad kominkiem, to koniecznie sprawdź kolekcję zegarów Hamptons. Te zegary dadzą Ci szerokie pole manewru przy urządzaniu każdego wnętrza z klasą. Zegary ścienne Hamptons stanowią połączenie metalu w srebrnym kolorze i drewnianych detali tworzących ramy lub tarcze. Mimo iż zegary to elementy stworzone do odmierzania czasu, to wnętrze zaaranżowane za pomocą zegarów Hamptons przyniesie wszystkim domownikom ukojenie i relaks.

Zapierające dech w piersiach, oryginalne zegary prowansalskie będą ucztą dla Twoich oczu i oczu Twoich gości. W naszej ofercie każdy z prezentowanych zegarów jest różny, ale wszystkie mają jeden cel: wskazać Ci dokładną godzinę i uatrakcyjnić ścianę. W wielu wnętrzach zegary ścienne zastąpiły obrazy. To świetny pomysł by urządzić tak kuchnię lub salon. Do urządzenia ściany w salonie lub w jadalni najlepiej wykorzystać zegary o pokaźnej średnicy. W naszej ofercie znajdziesz zarówno metalowe jak i drewniane zegary, których średnica sięga aż 60 centymetrów! Nie zwlekaj z wyborem zegara, ponieważ większość kolekcji jest limitowana. Gorąco polecamy Ci zegary czołowych producentów francuskich, marki Clayre&Eef oraz Belldeco. Szeroki wachlarz kolorystyczny i ciekawe kształty zegarów to gwarancja, że każdy znajdzie coś wyjątkowego na ścianę do swojego domu marzeń!