Zegary Ścienne

Prowansalski styl, to klimat bardzo ciepły, uroczy. Rzeczy wykonane w tym stylu warte są obejrzenia, ponieważ są nadzwyczj piękne. Nasz sklep posiada bardzo rozbudowaną ofertę mebli oraz dodatków w tym oto stylu. Wiadomo, że najwięcej miejsca do zaaranżowania dodatkami jest właśnie na ścianach. Nasza oferta jest bardzo robudowana w tym temacie i znajdują się w niej także przeróżne zegary ścienne. Są to dodatki, praktyczne znajdujące swoje miejsce w kazdym domu bądź innym lokalu. Zegary, które prezentujemy są to zegary o nadzwyczajnym wyglądzie, ponieważ mają umieszczone na tarczy piękne bogate obrazki. Ich intensywna kolorystyka, będzie wyróżniała się na każdym kolorze ściany. Zegary te posiadają tarcze o średnicy 34cm, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca, ale są czytelne i widoczne. A dodatkową ich bardzo ważną zaletą, że są dosyć tanie, co daje możliwość zakupu na każdą kieszeń.

Jasny zegar z motywem kuchennym
Retro Zegar Kuchenny

Kolorowy , wiosenny motyw sztućcy idealnie dopasuje się do kuchni. Duże widoczne cyfry na jasnym tle, praktyczne i piękne zegary ścienne.

Jasno różowy zegar w stylu prowansalskim z motywem róż
Zegary Ścienne Z różami

Typowo francuski zegar jasne tło, delikatne róże oraz napisy. Przedmiot ten aż promienieje romantyzmem, idealna kompozycja do sypialni.

Jasny zegar z motywem prowansalskim czyli lawendą w doniczce
Zegar Z Lawendą

No i oczywiście nie może zabraknąć zegara z motywem iście Prowansalskim jakim jest lawenda w doniczce, która znajduje się na jasnym tle co daje jej miejsce na pierwszym planie.

 Kolejnym rodzajem są zegary retro, ten styl wyróżniają różnego rodzaju postarzenia, które raz są bardziej widoczne, raz mniej. Zegary oraz inne dodatki w tym stylu, to niezapomniany klimat starodawnych lat. U nas zegary są postarzane, albo odcieniem delikatnej rdzy dookoła tarczy, albo też lekkie przecierania.

kuchenny zegar w stylu retro
Zegar Prowansalski Coffee

Retro Coffee to ciekawe rozwiązania do restauracji, baru lub kuchni.

JAsny zegar w stylu vintage z rzymskimi czarnymi cyframi
Zegar Vintage

Jasny zegar z czerwonymi rzymskimi cyframi to typowy przedstawicel stylu retro.

 Posiadamy także zegary retro, których tarcze są przedstawione w sposób emitujący stare drewniane deski to również oryginalny pomysł.

 

Szary zegar ozdobiony motywem kuchennym
Zegar Retro Sztućce

Następne rodzaje zegarów troszkę droższych, ale z większą ilością dodatków, to znaczy oprócz pięknej ozdobnej tarczy, posiadają metalową ramę, która może być w kolorze białym,kremowym bądź też czarnym. Dodatkowo posiadają plastikową bądź szklaną szybkę, która zabezpiecza je od różnych większych wypadków. Ich średnice są także większę od poprzedników kształtują się mniej więcej od 60cm do 70cm.

Duży jasny zegar w metalowej ramie
Duży Zegar Retro

 

Duzy zegar retro z ciemną metalową ramą
Zegar Ścienny

 Zagościły u nas także zegary Belldeco, które jak wiadomo wykonane są solidnie oraz oryginalnie, każdy z nich jest inny.

retro zegar w szaro jasnej metalowej ramie
Zegar Belldeco

Zegar Belldeco Hotel, to niewielkich rozmiarów metalowy zegar wiszący przypominający wyglądem stare zegarki kieszonkowe.

postarzany zegar z wahadłem
Zegar Belldeco Z Wahadłem

Okrągły zegar biały z wahadłem, z mocnymi postarzeniami w formie rdzy ukazanej na większości tarczy.  Zegary Belldeco mogą być także dwustronne, wyglądem przypominające stare piękne zegary dworcowe.

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkami jakimi są wszystkie zegary scienne w tym także zegary Belldeco, zegary retro, zegary prowansalskie. Nasza strona pomoże Państwu w wyborze tego jedynego idealnie dopasowanego.