Zegary Retro

Styl Retro to klasyczny uniwersalny styl, ukazujący zupełnie nowe przedmioty w odsłonie postarzanej. Dzięki czemu dodatki do wnętrz będą przyciągały wzrok swoim wykończeniem, który każdemu wpadnie w oko. Jest to styl poszukiwany przez wielu, gdyż naprawdę oryginalnie się ukazuje. W tym temacie przyjrzymy się bliżej ofercie zegarów. Zegary retro z naszej oferty to zegary o różnych rozmiarach, i wykończeniach.

 Zegary ścienne mające 34 cm średnicy wykonane zostały z płyty MDF w różnej kolorystyce dzięki czemu stają się uniwersalnym dodatkiem do każdego wnętrza.

Zegary retro swoim wykończeniem podkreślają ten piękny starodawny styl, posiadamy takie które mają cyfry rzymskie , albo arabskie oto kilka przykładów :

Jasny okrągły zegar z płyty MDF
Zegar Retro Paris

Jasny zegar Paris z czarnymi dużymi cyframi arabskimi, cała okrągła tarcza jest w jasnej kolorystyce, imituje drewniane deski, przedstawia się bardzo francusko.

Zegar w stylu retro do kuchni
Zegar Retro Kawa

Zegary retro to zegary lekko postarzane, mające na przykład plamki wyglądające jakby lekko pordzewiały. Ukazuje to ten ciekawy zegar, ozdobiony napisem ”Coffee”, dzięki czemu będzie idealnie pasował do kuchni bądź restauracji.

Piekny okragły zegar z czerwono białą tarczą
Zegar Retro 5

Rzymskie białe cyfry to również element dekoracyjny tego zegara, do tego pojawia się na obrębie tarczy kolor czerwony, i właśnie w ten sposób zegar na pewno nie umknie uwadze, gdy zawiśnie na ścianie.

Zegary ścienne mogą być także z kolorowym motywem sztućców , dodatek do kuchni idealny, ładny, kolorowy i praktyczny.

Piękny kolorowy zegar retro z kuchennym motywem
Zegar Retro Kuchenny

Posiadamy także zegary ścienne, które posiadają szybkę i metalową ramę w jasnym lub ciemnym kolorze.

Zegar retro z metalową ramą
Zegar Ścienny Retro

Duży zegar w stylu retro w jasnej kolorystyce z przetarciami na tarczy dającymi efekt stylu retro.

Zegar retro w metalowej ramie z niebiesko- białą tarczą
Zegar Retro 2

Piękny zegar z niebiesko- białą tarczą imitującą deski drewna z rzymskimi cyframi. Ciekawy, oryginalny dodatek na przykład o salonu, dzięki swojej wielkości oraz niecodzienności zabłyśnie na ścianie.

 Zegary Belldeco to niecodzienne dodatki, wykonane z pełną solidnością co pomaga zachować ich świeżość, i doskonałość na długie lata. Ogólnie marka Belldeco słynie z niepowtarzalności. Ich zegary są po prostu wyjątkowe, praktyczność, ozdoba w jednym produkcie któż tego nie lubi.

 

Owalny zegar Belldeco w paryskim stylu
Owalny Zegar Belldeco

Owalny zegar Belldeco o nietuzinkowym wyglądzie, przypominającym mały kieszonkowy starodawny zegar z czasów naszych dziadków i babć. Jasna tarcza, czarne rzymskie cyfry ukazują ten zegar w francuskim klimacie. Zawieszenie tego zegara na dołączonym metalowym kółeczku dodaje jeszcze większej elegancji i pomysłowości.

Piękny zegar o szarej ramie z białą tarczą i rzymskimi cyframi marki belldeco
Zegar Belldeco

Duży metalowy zegar przypominający trochę nowoczesny dworcowy, został ozdobiony tutaj szarą metalową ramą,a cały jego mechanizm został zabezpieczony plastikową szybką. Biała postarzana tarcza z rzymskimi cyframi podkreśla tylko piękno stylu retro.

Zegar retro marki belldeco z wahadłem
Zegar Belldeco Z Wahadłem

Zegar ten został ukazany z bardzo mocnymi przerdzewieniami na tarczy, dzięki czemu wygląda na bardzo stary, a tak naprawdę jest nowy. Jego genialną ozdobę stanowi wahadło umieszczone na samym dole tarczy . Duże wyraźne czarne cyfry arabskie, stwarzają że zegar jest niesamowicie czytelną ozdobą do codziennego użytku.

 Takie właśnie są niesamowite zegary Belldeco !