Zegary kuchenne


Kliknij na ZEGARY i zobacz je wszystkie!

Owalny jasny zegar belldeco
Zegar Belldeco

Urządzenie i wyposażenie kuchni na własną rękę nie jest niczym prostym. Ale jeśli w Waszej kuchni znajdują się już podstawowe sprzęty możecie skupić się na stworzeniu w niej przyjemnej atmosfery. Pomogą Wam w tym nasze zegary kuchenne.

Zegar Belldeco z wahadłem z jasna tarcza
Zegar Belldeco

Oczywistym jest, że zegary ścienne muszą znaleźć się w każdej kuchni. To dlatego, że odmierzanie czasu w kuchni nie jest aż tak ważne w żadnym innym pomieszczeniu. Dzięki ciekawemu wzornictwu i przepięknym, różnorodnym motywom, zwykłe zegary mogą stać się przepięknym, ciekawym akcentem dekoracyjnym kuchni.

Ciemny zegar marki Belldeco z wahałem i rzymskimi cyframi
Zegar Belldeco Z Wahadłem

Tymi najbardziej uniwersalnymi są zegary kuchenne zrobione z płyty MDF z metalowymi wskazówkami. Są one solidnie wykonane, zasilane tylko jedną baterią AA i mają średnicę trzydziestu czterech centymetrów, dzięki czemu świetnie wyglądają w kuchniach o każdym metrażu. Ich kolejną zaletą jest atrakcyjna cena, kosztują one bowiem jedyne trzydzieści sześć złotych.

Jasny Zegar Prowansalski z motywem kwiatowym
Zegar Prowansalski

Gdy patrzymy na zegarek trudno jest nam się zrelaksować i wyluzować. Jednak nasze zegary są zupełnie inne, są tak piękne i mają tak wyjątkowe kolory, że patrzenie na nie to czysta przyjemność. Przywodzą one na myśl spokój i sielski nastrój południowo francuskich wsi i miasteczek. Niezwykle urocze są dostępne u nas zegary prowansalskie, czyli zegary ścienne których zdobienia na tarczach nawiązują do krajobrazu Prowansji i pozwolą na przeniesienie jej sielskiej atmosfery do Waszych kuchni!

Jasny Zegar prowansalski z motywem kwiatowym
Zegar Prowansalski

Przeważnie na zegarach tych znajdują się motywy kwiatowe wraz z francuskimi napisami, a najczęściej widniejącym na zegarach prowansalskim wzorem jest oczywiście motyw lawendy, czyli kwiatu, który stał się symbolem południowej Francji.

Zegar Sztućce


Zegary kuchenne
z naszego sklepu to także zegary znanej, polskiej marki Belldeco. Znajdujące się na nich motywy mają przeważnie beżowe i kremowe kolory, dzięki czemu są to zegary bardzo uniwersalne, pasujące kolorystyką do niemalże każdej kuchni.

Zegar Belldeco Niebieska rama
Zegar Belldeco

Świetnym zegarem kuchennym Belldeco jest zegar z motywem sztućców występujący w kilku wersjach do którego można dokupić także obrazki z podobnymi motywami z kolekcji Vintage Belldeco. Innymi wzorami na zegarach, które będę wyglądały znakomicie przede wszystkim w kuchni są francuskie napisy oznaczające nazwy kawiarni czy restauracji.

Zegar ozdobiony niebieską ramą i różami
Zegar Retro Róże

Jako zegary kuchenne świetnie wyglądają także zegary retro oraz vintage ze stylowo przecieranymi grafikami. Nie na wszystkich znajdują się wzory bezpośrednio związane z tematyką kuchenną, ale nawet te, na których widoczne są jedynie stylowe napisy będą świetnie wyglądały w kuchni.

Prostokątny zegar z metalową ramą i jasną postarzaną tarczą
Zegar Retro

Ich tarcze mają przeważnie jasne barwy, takie jak beż czy krem, a na nich znajdują się ciemniejsze napisy. Osoby, którym zależy natomiast do ożywieniu kuchni i dodaniu jej kolorystycznego akcentu znajdą u nas zegary ścienne w takich kolorach jak błękit czy czerwień.

Ciemny zegar retro
Zegar Retro Belldeco

Widoczne powyżej zegary wykonane są z płyty drewnopochodnej w kształcie koła o średnicy trzydziestu czterech wzorów, a niektóre wzory dostępne są także w większych rozmiarach. Duże zegary Belldeco dostępne są w dwóch wersjach – z i bez wahadła.

Jasny zegar z motywem agrestu
Zegar Belldeco

Dostępne u nas duże zegary mogą być także przeszklone i wykonane z metalu. Są one oczywiście cięższe i grubsze, a co za tym idzie, ich cena jest także nieco wyższa. Jak widać, zegary kuchenne mogą być wykonane z różnych materiałów, mieć różne kształty i rozmaitą kolorystykę. Wystarczy obejrzeć je wszystkie i wybrać zegar dla siebie!