Zegar retro

Prezentowane zegary znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Zegar Retro

Potrzebujesz zegara, ale zbrzydły Ci już ogólnodostępne zegary ścienne? Jeśli tak to zapraszamy Cię do sklepu internetowego Lawendowy Kredens w którym będziesz mógł na spokojnie obejrzeć przeróżne, stylowe zegary retro.

Zegar w stylu retro z białą ozodbioną tarczą, czarną ramą i rzymskimi cyframi
Zegar Retro Paris


Zegar retro
o charakterze najbardziej uniwersalnym to okrągły, standardowej wielkości zegar wykonany z płyty MDF. Jego średnica to trzydzieści cztery centymetry. Jest to bardzo praktyczny rozmiar, ponieważ zegar ten będzie dobrze wyglądał tak w dużych jak i w małych wnętrzach. Ponadto do naprawdę przestronnych wnętrz można wybrać trzy różne zegary ścienne i powiesić je obok siebie. Da to bardzo oryginalny efekt.

Jasny zegar prowansalski ozodbiony kubkiem filiżanką i dzbanem z lawendą
Zegar Prowansalski

Zegary te mają tak różne wzory, że każdy znajdzie wśród nich zegar idealny do swojego domu. Znajdziecie wśród nich zarówno zegary retro o mniej zróżnicowanej kolorystyce , jak i kolorowe zegary prowansalskie pełne kwiatowych motywów oraz zegary w stylu vintage utrzymane przeważnie w beżowo-czarnej kolorystyce.

Zegar marki Belldeco w jasno szarej kolorystyce z rzymskimi cyframi i sztućcami
Zegar Belldeco

Osoby, którym przydadzą się zegary kuchenne powinny obejrzeć zegary Belldeco z motywem sztućców. Są to zegary pełne klasy i elegancji, które będą oryginalnie wyglądały zarówno w kuchni prowansalskiej jak i nowoczesnej. Można dobrać do nich także obrazki Belldeco z motywem sztućców.

Jasny zegar Belldeco z wahadłem
Zegar Belldeco Z Wahadłem

Interesują Was większe zegary ścienne? Nie ma problemu! W Lawendowym Kredensie znajdziecie także szerokie na pięćdziesiąt osiem centymetrów zegary Belldeco z metalowym wahadłem, którego mechanizm zasilany jest na jedną dodatkową baterię.

Zegar z niebieską postarzaną ramą, białą tarczą i rzymskimi cyframi
Zegar Belldeco

Jeśli nie przekonuje Was natomiast metalowe wahadło możecie wybrać zegar Belldeco bez wahadła o tym samym rozmiarze lecz z innym, podobnym wzorze. Do zasilenia jego mechanizmu będzie Wam potrzebna tylko jedna bateria AA.

Zegar Dworcowy z jasna tarczą, czarną metalową ramą oraz rzymskimi cyframi
Zegar Dworcowy

W długich lub po prostu przestronnych pomieszczeniach mogą sprawdzić się zegary dworcowe. Są to zegary dwustronne, nazywane dworcowymi, ponieważ ich kształt jest inspirowany kształtem dawnych zegarów kolejowych.

Zegar w stylu retro marki Belldeco postarzany o kwadratowym ksztalcie
Zegar Retro Belldeco

Ciekawą ozdobą wnętrza mogą być także duże, przeszklone zegary ścienne z metalowymi ramami, które – powieszone na ścianie – z pewnością zostaną zauważone przez każdego gościa. Wyglądają one bowiem bardzo efektownie i podkreślają piękno wystroju wnętrza.

Zegar w kształcie budzika w stylu retro w miętowym odcieniu
Zegar Retro Budzik

Na koniec zegary w kształcie budzików, czyli stojące zegary retro. Są one niebanalnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje zegara do postawienia na szafce lub komodzie.