Zegar retro

Czy zegary ścienne powinny jedynie wskazywać nam godzinę i informować o mijającym czasie? Nie dziś! Dzięki zegarom z naszego sklepu internetowego lawendowykredens.pl obaczycie, że w dzisiejszych czasach zegary to przede wszystkim stylowe artykuły dekoracyjne, a każdy zegar retro z naszego sklepu jest niepowtarzalny i wyjątkowy!

Zegarek Budzik marki Belldeco
Zegarek Budzik Belldeco

Niezwykłymi i ciekawie stylizowanymi zegarami są przede wszystkim zegary Belldeco. Zarówno te stojące jak i do powieszenia na ścianie. Jeśli chodzi o zegary ścienne to połowa z nich zrobiona jest z metalu i ma postarzaną, przeszkloną tarczę. Zegary te mają przeróżne rozmiary – najmniejszy z nich liczy zaledwie trzynaście centymetrów i co ciekawsze, ma wbudowany w ramę magnes. Dzięki temu można powiesić go na przykład na lodówce, na której z powodzeniem zastąpi zwykłe magnesy służące do przyczepiania do lodówki zdjęć, notatek oraz list z zakupami.

Postarzany zegarek w formie magnesu marki belldeco
Zegar Magnes Belldeco

 

Ci z Was, którzy poszukują zegarów o większych, bardziej uniwersalnych rozmiarach także będą mieli u nas z czego wybierać. To dlatego, że każdy zegar retro marki Belldeco ma zupełnie inne nie tylko wymiary, ale i kształt. Bardzo stylowo wyglądają zegary Belldecoo owalnym kształcie. Jeśli chodzi o materiały z których są one zrobione, to tak jak zegary z magnesem, są one wykonane z metalu i szkła, ale nie mają wbudowanych w ramę magnesów.

Postarzany Zegar retro owal
Zegar Retro Owal Belldeco

 

Jeśli chcecie, aby Wasze zegary ścienne były jeszcze bardziej oryginalne to możecie zdecydować się na metalowe kalendarze z zegarami Belldeco. W ich górnej części znajdują się wskazówki oraz tarcza zegara, a w dolnej znajduje się kalendarz. Jeśli chodzi o oryginalne zegary stojące to świetnie wyglądają zegary w kształcie budzików. Nie mają obe wbudowanego budzika, także są idealne nie tylko do sypialni, ale także do salonu.

Zegar w stylu retro belldeco
Zegar Retro Cafe

Najbardziej uniwersalne natomiast są zegary z drewna, a dokładniej z płyty MDF o średnicy 34 cm. Mają różnokolorowe tarcze, rozmaite napisy i różnej wielkości cyfry. Prawie co drugi zegar retro z MDF z naszego sklepu także pochodzi od marki Belldeco.

Zegar marki Belldeco kwadratowy z wahadłem
Zegar Z Wahadłem Belldeco

 

Większe zegary Belldeco mają średnicę 58 cm. Część z nim to zegary z wahadłem, a część bez. W przypadku tych zegarów do zasilania ich mechanizmów niezbędna będzie nie tylko jedna (jak w prypadku wszystkich omawianych wcześniej zegarów), ale dwie baterie AA. Wśród zegarów ściennych z MDFu można znaleźć także zegary w stylu prowansalskim, czyli te na których tarczy znajduje się motyw lawendy. To czy zdecydujecie się na zegar retro, czy ten prowansalski zależy już tylko od wystroju Waszych wnętrz.

Zegar Dworcowy

Jeszcze bardziej dekoracyjne są natomiast zegary ścienne zawieszane na wysięgnikach, czyli tak zwane zegary kolejowe. Ich ramy to nie tylko to, co na około zegara, ale także ozdobne, metalowe wysięgniki w kolorze obudowy tarczy. Zegary te świetnie sprawdzą się w większych wnętrzach, a także w pomieszczeniach o podłużnym kształcie.

Zegar dworcowy
Zegar Dworcowy

Są to dwustronne zegary ścienne, także ich mechanizmy, również zasilane jedną baterią AA, ukryte są w środku zegarów. Aby się do nich dostać należy odchylić zawias znajdujący się przy ramię zegara i otworzyć zegar niczym książkę. Większość z naszych zegarów kolejowych to zegary w stylu retro, ale nie brakuje wśród nich zegarów, których tarcze ozdobione są prowansalskimi motywami.

Zegar Retro Sztućce

Zegar retro to idealny zegar nie tylko do pokoju, ale także do kuchni. Dlatego na naszych zegarach oraz zegarach Belldeco znajdziecie nie tylko motywy w stylu prowansalskim oraz retro, ale także motyw sztućców oraz inne motywy związane z kuchnią, takie jak zioła prowansalskie czy butelki oliwy.

Jasny Zegar Z Dużymi Cyframi
Zegar Retro Paris

 

Na koniec duże zegary ścienne Belldeco, czyli zegary bardzo dekoracyjne, który będą świetnie wyglądać jedynie w nieco większych wnętrzach. Mogą być one zrobione albo z MDFu albo z metalu i szkła. Te ostatnie będą o wiele grubsze, ponieważ ich grubość to prawie osiem centymetrów. Oprócz tego zegar retro może mieć bardziej fantazyjny kształt tak jak zegar w kształcie roweru wykonany w całości z metalu.

zegar w kształccie roweru
Zegar Rower

 

Jeśli jesteśmy już przy nietypowych kształtach zegarów, to warto zaznaczyć, że nie tylko zegary ścienne, ale także zegary stojące mogą mieć oryginalne, ciekawe kształty. Najlepszym na to dowodem będą zegary w kształcie wagi Belldeco dostępne w dwóch kolorach: Zegar Waga Luna ma kremowy, a Zegar Waga Azzurro błękitny kolor.

Zegar waga belleco
Zegar Waga

 

Jak widać zegar retro to zegar nieprzeciętny i unikalny, który ma nie tylko wskazywać godzinę, ale być przede wszystkim dekoracją wnętrza. Zapraszamy więc do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie nie tylko zegary Belldeco opisane wyżej, ale także wiele innych, pięknych zegarów ściennych.