Zegar Belldeco

Na rynku istnieje cała gama przeróżnych artykułów dekoracyjnych, dzięki którym wnętrze może zyskać nowy wymiar i głębię. Jednym z takich przedmiotów są zegary zarówno ścienne jak i te stojące.

Ozdobny zegar w kształcie roweru
Zegar Rower

W naszym sklepie internetowym znajdziecie zegary Belldeco, które oprócz swej podstawowej funkcji mają za zadanie wywołać określony efekt w pomieszczeniu lub na zewnątrz budynku. Każdy zegar Belldeco jest wykonany z trwałych materiałów, a do jego zrobienia używane są solidne mechanizmy, dzięki czemu są to zegary trwałe i odporne.

Kwadrotowy zegar Belldeco Paris z białą tarczą
Zegar Paris

Dostępne u nas zegary Belldeco to między innymi zegary ścienne, których tarcze wykonany są z płyty MDF, a wskazówki z metalu. Zegary te mają tak pięknie zdobione i postarzane tarcze, że trudno jest się w nich nie zakochać. Jak widać, dzięki przepięknym kolorom zegary Belldeco są szalenie oryginalnymi dekoracjami.

Metalowy obrazek na którym znajdziemy kalendarz oraz zegar
Kalendarz z Zegarem

Wśród zegarów tych znajdą się także zegary ścienne o bardzo efektywnych, nietypowych kształtach. Najlepszym na to przykładem jest duży, wyjątkowy Zegar Rower pochodzący z kolekcji Vintage Belldeco. Jest to zegar w kształcie zegara to powierzchni stylizowanej na starą.

Ciemny zegar z białymi cyframi
Zegar Retro

Z naszych zegarów możecie także wybrać zegar Belldeco wykonany z metalu o bardziej tradycyjnym kształcie. Każdy dostępny w naszym sklepie internetowym zegar retro wyróżnia się na tle pozostałych, ogólnodostępnych zegarów tym, że jego powierzchnia jest ciekawie stylizowana. Dzięki temu każdy zegar Belldeco będzie przywodził na myśl odległe czasy i idealnie wpisze się w styl prowansalski, styl retro oraz vintage.

Zegar Kolejowy

Postarzane tarcze widoczne są także na zegarach kolejowych. Jest to zamierzone działanie, dzięki któremu można uzyskać ciekawy efekt i unikalną aranżację w stylu vintage, polegającym na łączeniu rzeczy starych z nowymi. Trudno znaleźć obecnie stare zegary, które działały by bez zarzutu, i były zachowane w dobrym stanie, dlatego też zegary Belldeco są stylizowane na dawne francuskie lub angielskie zegary dworcowe, które były z jednej strony dość surowe w wyglądzie, a z drugiej miały charakterystyczne kształty.

Zegarek Budzik

Każdy zegar retro w naszym wydaniu hołduje zasadzie, że dodatki do wnętrz nie mogą być zwyczajne i monotonne. Muszą one być wyjątkowe i oryginalne, dzięki drobnym elementom dekoracyjnym, ozdobnym grafikom na tarczach lub metalowym dekoracjom.

Zegar na Magnes

Zegar Belldeco to także dodatek, który będzie idealnym prezentem dla kogoś, kto lubuje się w klimacie prowansalskim oraz lubi styl vintage oraz retro.

Kwadratowy zegar w stylu retro
Retro Zegar Belldeco

Jak sami widzicie zegary Belldeco to wspaniała wizytówka i ozdoba. Zegary te mają wyjątkowe kształty i kolory, mamy więc nadzieję, że w naszym sklepie internetowym uda Wam się znaleźć zegar, który uświetni Wasze wnętrze.