Wnętrze odmienione przez prowansalskie dodatki

Dziś chcemy pokazać Wam przepiękny dom, w którym prowansalskie dodatki i dekoracje tworzą cudowny klimat. Mamy nadzieję dostarczyć Wam wielu ciekawych pomysłów i inspiracji na odświeżenie i odmienienie Waszych wnętrz, dlatego pokażemy Wam także produkty z naszego sklepu internetowego Lawendowy Kredens, które pomogą Wam ten cel osiągnąć. Zapraszamy do lektury : )

 

Salon w stylu prowansalskim
Prowansalski salon

 

Zacznijmy od salonu. Wiele ludzi twierdzi, że jest to najważniejsze miejsce każdego domu, ponieważ to właśnie tam przesiadujemy, spędzamy czas z rodziną i przyjmujemy gości. W tym salonie uwagę przyciągają liczne prowansalskie dodatki, a przede wszystkim dekoracje ścienne.

Ciekawym rozwiązaniem jest powieszenie w jednym pokoju kilku zegarów, a także postawienie na szafie i oparcie o ścianę dużego zegara ściennego. Poniżej pokazujemy dwa zegary, dzięki którym podobny efekt będziecie mogli uzyskać w Waszych domach. Są to zegary Belldeco o średnicy 58cm: Wenecja Zegar Jardin Wahadło oraz Rustic Zegar Paris. Wszystkie zegary ścienne dostępne w naszym sklepie możecie natomiast obejrzeć TUTAJ.

 

Zegar Belldeco
Wenecja Zegar Jardin Wahadło

 

 

Zegar Belldeco
Rustic Zegar Paris

 

Ścianę salonu zdobią nie tylko zegary, znajdują się na niej także obrazki w stylu prowansalskim, których szeroki wybór znajdziecie także w naszym sklepie internetowym Lawendowy Kredens.

 

Prowansalskie obrazki
Obrazki w stylu prowansalskim

 

Obrazek zawieszony nad komodą znajduje się w prawdzie w drugim planie, ale w tym salonie każdy dodatek jest ważny i niezbędny. Wszystkie dodatki tworzą pewną całość oraz pewien styl. W ofercie naszego sklepu znajdziecie prowansalskie obrazki Belldeco o przeróżnych wzorach. Oto jeden z nich:

 

Prowansja Obrazek Belldeco
Prowansja Obrazek z Sentencją

 

W tym wnętrzu niezwykle ważne są detale, dlatego chętnie pokażemy Wam zbliżenia na inne części salonu, na których lepiej widać ogrom dodatków i dekoracji.

 

Dodatki w stylu prowansalskim
Prowansalskie dodatki

 

Żeliwne klucze, które widzicie na zbliżeniu znajdującym się po prawej stronie to bardzo efektowny dodatek. Podobne klucze znajdziecie w naszym sklepie w kategorii “Zawieszki”, którą znajdziecie klikając TUTAJ.

 

Zawieszka klucze
Żeliwne klucze

 

Uwagę przykuwają także postarzane lustra, na których tafli znajdują się drobne kropeczki. Dzięki nim lustro ze zwyczajnego przedmiotu przemienia się w klimatyczny artykuł dekoracyjny.

 

Dodatki w stylu prowansalskim
Prowansalskie dodatki

 

TUTAJ znajdziecie lustra Belldeco pochodzące z naszego sklepu. Część z nich ma jednakowo postarzaną taflę poprzez nieregularne kropeczki. Oto jedno z nich, czyli ozdobne lustro z serii Grigio.

 

Lustro Belldeco
Grigio Lustro Małe

 

Chcemy jeszcze pokazać wam pozostałe wnętrza z tego samego domu. Oto kolejny pokój z drabiną, po której można wejść do sypialni. Prowansalskie meble oraz dodatki czynią z tych wnętrz miejsce wyjątkowe, pełne spokoju i pozytywnej energii.Wnętrze w stylu prowansalskim

Wnętrze w stylu prowansalskim
Tym wnętrzom ciepła i przytulności dodają głównie poduszki w stylu prowansalskim. Podobne prowansalskie poduszki znajdziecie w naszym sklepie w kategorii “Poduszki”. Oto niektóre z nich:

 

Poduszka Belldeco
Poduszka z ptaszkiem

 

 

Prowansalska poduszka
Poduszka z napisami

 

 

Poduszka Paris
Poduszka Paris