Wieszaki ścienne

Wieszaki w stylu prowansalskim stanowią wspaniały dekorację prowansalską i świetnie wyglądają w każdym wnętrzu. W naszej ofercie znajdziecie między innymi wieszaki w stylu prowansalskim marki Belldeco, które wykonane są techniką decoupage i świetnie sprawdzą się w każdej kuchni.

 

Wieszak prowansalski
Wieszak prowansalski Sztućce

 

Znajdują się na nich obrazki kawiarni co widać między innymi na wieszaku Retro Wieszak Coffee Wine Belldeco czy też napisy nawiązujące do tematyki kuchennej co widać na wieszaku Retro Wieszak Cafe.

 

Wieszak prowansalski
Retro Wieszak Cafe Belldeco

 

W styl prowansalski idealnie wpisują się także wieszaki ścienne jakimi są prowansalskie wieszaki z lawendą oraz kogutem, które zachwycą osoby kochające styl prowansalski.

 

Wieszak prowansalski
Prowansalski wieszak z lawendą

 

Wielu naszym Klientom podoba się na przykład biały wieszak prowansalski z lawendą, który wykonany jest w całości z drewna i posiada cztery małe, drewniane wieszaczki o raz prowansalski wieszak z lawendą wykonany z drewna i metalu.

 

Wieszak z lawendą
Wieszak z lawendą w stylu prowansalskim

 

Na swoje wieszaki ścienne wielu naszych Klientów wybiera także wieszaki o żywszej kolorystyce na co dobrym przykładem są pojedyncze, podwójne i poczwórne wieszaki ścienne w kwiatowe wzory. Taki wieszak prowansalski będzie świetnym urozmaiceniem kuchni czy łazienki i ożywi każde wnętrze!

 

Wieszak w stylu prowansalskim
Wieszak prowansalski

 

Jak widać wieszak prowansalski i różnorodne wieszaki ścienne zachowane w stylu prowansalskim wcale nie muszą być jednak jednolite i pozbawione wyrazu. Wieszaki w stylu prowansalskim mogą posiadać motywy zdobnicze w postaci lawendy, koguta, rozmaitych kwiatów czy też grafik nawiązujących do stylu retro.

 

 

Retro Wieszak Klucze
Retro Wieszak Klucze

 

Jeżeli chcemy urządzić nasz dom albo mieszkanie w stylu prowansalskim powinniśmy dokładnie zastanowić się nad rozwiązaniami stylistycznymi i wprowadzać je z umiarem. Wieszaki ścienne i każdy wieszak prowansalski, który znajdziecie w naszym sklepie stanowią doskonały dodatek, o ile nie przesadzimy z ich formą i nagromadzeniem.

 

 

Półka Łazienkowa Belldeco
Wenecja Półka Łazienkowa Belldeco

 

Klasyczne wieszaki w stylu prowansalskim sprawdzą się w wielu pomieszczeniach i w wielu stylach aranżacji wnętrz. Wieszak prowansalski może zostać wprowadzony do kuchni, łazienki, przedpokoju i innych pomieszczeń użytkowych. Wieszaki ścienne umiejscowione w przedpokoju mogą służyć do zawieszania ubrań wierzchnich, jak i również do grupowania kluczy.