W sobotę 29.09 wielka dostawa zegarów w Lawendowym Kredensie!

Już w najbliższą sobotę w naszym sklepie internetowym  Lawendowy Kredens pojawią się nowe prowansalskie dekoracje Belldeco, a wśród nich wiele nowych wzorów zegarów. Oto jakie zegary znajdziecie w naszym sklepie od sobotniego popołudnia.

Nowe, duże zegary ścienne Belldeco z wahadłem w stylu prowansalskim o wielu różnych wzorach i różnorodnej kolorystyce. Zegary te mają kształt koła o średnicy 58cm , a ich cena to 120zł. Dzięki pięknym wzorom zegary Belldeco to nie tylko niezbędne elementy każdej kuchni czy salonu, są to przepiękne dekoracje w stylu prowansalskim, które bez wątpienia odmienią każdy dom i mieszkanie.

 

Zegar z wahadłem
Zegar Fabrique wahadło

 

 

 

Zegar z wahadłem
Wenecja Zegar Jardin wahadło

 

Zegary Belldeco w kształcie koła o średnicy 34cm, w cenie 35zł ze stylizowanej na styl prowansalski serii Retro i Wenecja.

 

Zegary ścienne
Wenecja Zegar Joseph

 

 

Zegary ścienne
Retro Zegar Fabrique

 

Metalowe zegary ścienne Belldeco w stylu  prowansalskim  z serii Retro o owalnym kształcie. Na jasnych tarczach zegarów znajdują się czarne cyfry rzymskie.

 

Zegar Owal
Retro Zegar Owal 1

 

 

Retro Zegar
Retro Zegar Owal 2

 

Piękny, dwustronny zegar dworcowy Belldeco z jasną, celowo postarzaną tarczą i czarnymi cyframi rzymskimi.

Zegary Belldeco
Retro Zegar "kolejowy"

Nietypowy, metalowy zegar połączony z kalendarzem. W dolnej części zegara znajduje się kalendarz, natomiast w górnej, na tle roweru, znajduje się zegar z białymi wskazówkami. Zegar idealny dla osób, które lubią ciekawe prowansalskie dekoracje.

Kalendarz Belldeco
Retro Kalendarz z zegarem coffeeshop

Czarne zegary Belldeco w kształcie budzików, wykonane z metalu w dwóch wersjach: z godzinami zapisanymi cyframi rzymskimi i arabskimi. Zegary te są idealne na prezent dla osoby lubiącej styl prowansalski.

Retro Zegarek Belldeco
Retro Zegarek Budzik 3
Retro Zegarek Belldeco
Retro Zegarek budzik 2