Toaletka W Stylu Prowansalskim

 Styl prowansalski to styl pełen elegancji połączonej z delikatnością w dzisiejszych czasach dodatki i meble prowansalskie to wybór spośród kilku odcieniu, różnych wykończeń, a także pod względem zastosowań. Są to przedmioty niezwykle praktyczne i dostosowane do większości pomieszczeń. Czym były meble projektowane na styl francuski bez mebli dodających elegancji przestrzeni. Mamy meble prowansalskie specjalne dla Pań, na przykład toaletka w stylu prowansalskim to toaletka z przepięknymi kształtami, nie małym lustrem, które można zazwyczaj przechylić pod pasującym nam kątem. W tym stylu wszystkie kolekcje mebli są idealne, solidne i interesujące.

Jasna toaletka w stylu prowansalskim z potrójnym lustrem.
Toaletka Prowansalska Bianca

Piękna szeroka toaletka prowansalska z potrójnym lusterkiem, oraz z szufladkami jako miejscem do przechowywania biżuterii bądź też kosmetyków. Seria Bianca to meble białe z uroczymi zdobieniami, które rozświetlą każde wnętrze.

 Toaletka w stylu prowansalskim pięknie wkomponuje się w wolne miejsce na przykład w sypialni, zadba o to aby kobieta mogła poczuć się w jej obecności jak prawdziwa księżniczka, zapewni magiczny, bajeczny klimat, a czas przy niej spędzony będzie chwilą relaksu i odpoczynku.

 

Pięknie zdobiona biała toaletka w prowansalskim stylu.
Toaletka Prowansalska Bianca

Kolejna toaletka to niezwykłe połączenie owalnego przejrzystego lustra z praktycznym biureczkiem z dwiema mniejszymi szufladkami i jedną większą, całość jest w uniwersalnym białym odcieniu. Dodatkowo toaletka ta ma przepiękne zdobienia wokół ramy lustra oraz u spodu.

Kolekcja Bianca zaskakuje nas wyborem toaletek, mocno zdobione, przeurocze, z wyrazisty lustrem, w odcieniu ciepłym, optycznie powiększającym wnętrze. Praktyczne i śliczne, to zachwycające cechy stylu prowansalskiego w jakim zostały wykonane.

Biała toaletka w stylu prowansalskim z owalnym lustrem i szufladkami.
Toaletka Prowansalska

 

Toaletka w stylu prowansalskim odsłania wszystkie swoje oblicza w naszej bogatej ofercie, prosto wykonanie w oryginalnych i niecodziennych odcieniach beżu lub czerni. Wyróżniające się spośród innych mebli prowansalskich z naszej oferty.

Czarna toaletka z szufladką, owalnym lustrem oraz jasno brązowym blatem
Czarna Toaletka W Stylu Prowansalskim

 Toaletki to praktyczne rozwiązania, które łączą cudowne meble jakimi są konsole oraz lustra, które są przedmiotami użytku codziennego niezwykle potrzebnymi, wbrew pozorom.

Posiadamy w naszej ofercie wielu różnych producentów, którzy zachwycają pomysłami, rozwiązaniami, i różnorodnością. Dzięki temu każdy może wybrać coś dla siebie, a taka toaletka prowansalska to genialny pomysł na prezent dla ukochanych Pań.

Biała toaletka w stylu prowansalskim z prodtokątnym lustrem
Toaletka Prowansalska Marina

Seria Marina to niemiecki producent zachwycający się prostotą wykonania, z bardzo delikatnymi zdobieniami przypominającymi styl marynistyczny, dzięki któremu styl prowansalski zostaje dodatkowo ciepło ozdobiony, uniwersalny kolor biały, który tak naprawdę ma wiele zalet. Piękne prostokątne lustro i dodatkowe szufladki, rewelacyjnie spełnią swoją funkcję na każdej przestrzeni.

Zapraszamy do naszego sklepu LawendowyKredens aby zapoznać się z przecudownymi seriami mebli prowansalskich oraz dodatków dopasowanych pod każdym względem do nich oraz do pomieszczeń, kolorowe, ciepłe, i niebanalne rozwiązania, to właśnie znajduje się w naszej ofercie. Dekoracje służące na lata między innymi w formie jakiej są meble prowansalskie.