Tace W Stylu Prowansalskim

Nasz sklep Lawendowy Kredens to sklep w którym pracują pasjonaci dobrego gustu i smaku. Znajdziecie Państwo u nas najnowsze nabytki niezwykle modnych i nowoczesnych mebli i dodatków do nich. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet najwybredniejszy klient. Dobór różnorodnych kolorów i wzorów i dobrej jakości materiały, z których wykonane są nasze produkty to gwarancja doskonałej jakości i trwałości. Dzisiaj Przedstawimy Państwu dodatki, które z pewnością przydadzą się w każdym domu i staną się atrybutem każdej Pani domu, a mianowicie tace w stylu prowansalskim. To właśnie taca prowansalska jest miejscem, gdzie staną nasze przepiękne filiżanki i talerzyki ze słodkim poczęstunkiem dla gości.

Prowansalskie dzieła są bogato zdobione i mają cudowne wzory. Są to przede wszystkim różnego rodzaju kwiaty i lawenda, w przepięknych pozytywnych kolorach. Jedną z nich jest tacka prowansalska firmy Creative Tops. Ma prostokątny kształt i wykonana jest z plastiku. Tacka ma uniwersalny beżowy kolor, który z pewnością wspaniale zaprezentuje się na każdym stole. Znajduje się na niej stół, na którym stoi szklana szklarenka, kwiaty oraz francuski ozdobny napis.

Prostokatna taca w stylu prowansalskim w jasnym kolorze
Taca Prowansalska

Kolejnym dodatkiem do domu, który jest wart uwagi to bardzo nowoczesne tace w stylu prowansalskim w dwóch rozmiarach. Obie maja kwadratowy kształt i biały kolor. Wyglądaja niczym ramka na zdjęcia. Na ich spodzie znajduje się dekoracyjny czarny, angielski napis Home Collection i Kitchen. Dodatkowym atutem jest to, że jedną można włożyć w drogą co sprawia, że zajmują mniej miejsca.

Kwadratowa biała taca
Biała Taca Kitchen

Kolejna taca prowansalska stworzona została w formie pocztówki, na której znajduje się znaczek pocztowy i francuskie ozdobne napisy. Na środku znajduje się duży dzbanek z fioletową lawendą. Taca ma kształt prostokąta i gdzieniegdzie przecieraną farbę. Ma jasny kremowy kolor, dzięki któremu świetnie będzie wszędzie wyglądać. Może być również świetnym pomysłem na oryginalny i uroczy prezent.

Prostokatna jasna taca ozdobiona motywem lawendy w naczyniu
Taca w Stylu Prowansalskim z Lawendą

Czwarty dodatek do kuchni, o którym nie należy zapominać to niezwykle ciekawa metalowa taca w kształcie gwiazdy. Posiada dodatkowe wycięcia naokoło po bokach w formie takich samych, tylko że mniejszych gwiazdek, które nadają im uroku i kobiecego wyglądu. Tace są w trzech rozmiarach i mogą posłużyć na przykład na świecę lub do przeniesienia drobnych rzeczy.

Metalowa taca w srebrnym kolorze posiadająca kształt gwiazdki
Taca Gwiazda Chic Antique

Ostatnim produktem niezwykle przydatnym przy rodzinnych uroczystościach jest bardzo stylowa taca z przegródkami firmy Chic Antique. Doskonała na butelki czy szklanki, pomieści ich nawet dziewięć sztuk. Taca ma kształt kwadratu i wykonana jest z wysokiej jakości drewna. Ma wysokie krawędzie i w wielu miejscach przecieraną farbę. Z przodu znajduje się ozdobna tabliczka z napisami.

 

Biała, drewniana taca o kwadratowym kształcie posiadajaca dziewieć rzegródek
Taca Prowansalska

Taca prowansalska wyróżnia się z pośród tac w innych stylach i wiedzie prym na większości polskich stołach. Tace w stylu prowansalskim to wspaniały wybór!