Szafka Nocna W Stylu Prowansalskim

Wszystkie pomieszczenia jakie posiadamy mogą być umeblowane meblami prowansalskimi, również sypialnia może stać się takim naszym zakątkiem prowansalskim, w którym nie potrzebujemy ich wcale tak dużo, a dokładniej znaleźć się powinna tam na pewno szafa lub komoda to przechowywania ubrań, toaletka dla pań jeśli ktoś posiada na tyle odpowiednio miejsca, oraz bardzo ważne meble takie jak szafki nocne. Szafka nocna to mebel nie zajmujący zbyt dużej ilości miejsca, ponieważ jest małym gabarytem, ale za to powinna być ona na tyle pojemna aby przechować w niej wszystkie potrzebne drobiazgi. Szafka w stylu prowansalskim to właśnie takie meble które są zaprojektowane bardzo funkcjonalnie, a do tego prezentują się okazale i elegancko. W naszym sklepie znaleźć można różne wykończenia, różne kolory oraz szufladki, albo półki bądź też jedno i drugie naraz. Szafki nocne posiadają także solidne blaty, na których można postawić na przykład lampkę nocną lub też ramkę ze zdjęciem.

Szara szafeczka w stylu prowansalskim o finezyjnych kształtach
Szafka Prowansalska Catania

Szafka w stylu prowansalskim Catania to mebel z cudownej i eleganckiej serii o jasno szarym odcieniu z szufladką i drzwiczkami. Mebel ten posiada kilka ozdobnych fragmentów, a są nimi nóżki ustawione niezwykle finezyjnie, bielony blat, delikatny dekor u dołu szafki oraz uchwyty metalowe, które przyciągają wzrok. Zapraszamy do poznania całej tej cudownej serii od Livin Hill.

Czarna szafka nocna z trzema suzfladkami i brązowym blatem
Szafka Nocna Lamani

Szafka nocna Lamani to propozycja rodem z Francji o oryginalnej czarnej barwie, którą podkreśla jasno- brązowy blat. Szafka ta jest ustawiona na dość wysokich nogach i posiada trzy szufladki z metalowymi uchwytami, które podkreślają klimat tego mebla.

nie duża szafka nocna w prostym wykonaniu z dwoma szufladkami, całość w białym kolrze
Szafka Nocna Biała Prowansja

Jeśli ktoś potrzebuje prostego mebla o uniwersalnym kolorze to polecamy szafkę nocną w białym kolorze. Mamy tutaj dwie szufladki, niewielkie gałki o ciemnym odcieniu. Klasyczna biel to delikatność, świeżość, elegancja oraz dodatkowa jasność wnętrza. Polecamy białe meble do każdego wnętrza, ponieważ mają wiele cennych atutów.

Szara szafka nocna z trzema szufladkami ze srebrnymi uchwytami
Szafka Nocna Prowansalski Montreux Grey

Dla poszukiwaczy stylu prowansalskiego połączonego z nowoczesnym designem mamy kolekcję Montreux w której jest szafka nocna o szarym odcieniu z srebrnymi uchwytami, które podkreślają nowoczesny klimat. Szafka ta posiada dwie większe i jedną mniejszą szufladę.

biała szafka nocna mająca dwie szufladki z kolorowymi wzorkami oraz gałkami w kształcie kwiatków
Szafka Nocna Ze Wzorkami

Szafka w stylu prowansalskim to na przykład ta pochodząca od niemieckiego producenta, cechująca się białym kolorem z oryginalnymi dwoma szufladkami, których fronty posiadają zaskakujące kolorowe wzorki. Ich dodatkową ozdobą są ceramiczne gałki w kształcie kwiatków. Polecamy całą kolekcję mebli z wzorkami.

Nasze szafki nocne to zbiór mebli od różnych producentów, dzięki czemu każda z nich jest oryginalna i niepowtarzalna, jednak wszystkie wykonane są solidnie. Wiele kolorów i wykończeń pozwala na odpowiedni dobór ich do każdej aranżacji wnętrza. Szafki te są także pojemne i funkcjonalne, ponieważ posiadają miejsca do przechowywania. Polecamy i zachęcamy do obejrzenia ich wszystkich na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!