Świąteczne Dekoracje W Stylu Prowansalskim

Wielkimi krokami zbliżają się do nas jedne z ważniejszych dni w ciągu całego roku, a są nimi Święta Bożego Narodzenia, które są dla dzieci wyjątkowe ze względu na Świętego Mikołaja i związane z nim prezenty, zaś dla dorosłych jest to czas spotkania się z rodziną bliższą i dalszą, dla której w codziennej gonitwie zazwyczaj braknie czasu. Kolacja na której się spotykają to wyjątkowy czas odpoczynku od pracy, zajęć oraz wielu innych stresujących rzeczy. W czasie takich spotkań jak wiadomo nie powinno zabraknąć pustego miejsca przy stole, dwunastu potraw oraz zielonego drzewka jakim jest choinka. Wszystkie te rzeczy to bardzo znane i lubiane tradycje i jak wiadomo nikt nie chce z nich rezygnować i to bardzo dobrze. Jest jeszcze jedna rzecz o której wprost nie da się zapomnieć a jest to zakupowe szaleństwo, które co roku można zauważyć w każdym sklepie. Ludzie wtedy kupują naprawdę wiele, różnych produktów między innymi jest to jedzenie, aby przygotować najsmaczniejsze potrawy, ale oprócz tego są to wspaniałe i wymarzone prezenty, a także świąteczne dekoracje.

Ten kto poznał nasz sklep internetowy już jakiś czas temu dobrze wie, że dekoracje w stylu prowansalskim zajmują u nas jedno z ważniejszych miejsc. Dzięki temu, że jest ich bardzo duża oferta doskonale sprawdzą się jako świąteczne prezenty. Proszę tylko spojrzeć na wyjątkowe figurki, pudełka, obrazy i wiele wiele innych przedmiotów.

prostokatny obraz z motywem kwiatowym
Obraz w Stylu Prowansalskim

Jasne tło tego obrazu plus motyw kwiatów podkreśla prowansalski styl, który pasuje do każdego wnętrza.

okrągły pojemnik wykonany z metalu z motywem francji'
Metalowy Pojemnik Paris

Okrągłe pudełeczko, wykonane z metalu ozdobione francuską grafiką na której widoczny jest motyle, wieża Eiffla oraz kwiatek.

Dekoracje w stylu prowansalskim to mogą być na przykład piękne, materiałowe stopery do drzwi, które mają wyszyty francuski wzór między innymi pojawia się ten bawełniany stoper w beżowym kolorze ozdobiony białymi kropeczkami, paskiem z koronki oraz wyszytym serduszkiem.

beżowy stoper do drzwi a białe kropki
Stoper Do drzwi

Świąteczne dekoracje to produkty, które będą błyszczały gdy się je powiesi w oknach, będą podkreślały ściany, stoły i sufity. Ozdoby świąteczne mogą także znaleźć się w doniczkach z kwiatami, gdzie zawsze znajdzie się kawałek miejsca.

Przykładem jest taki oto mikołaj na patyku z ceramiki, który prezentuje się typowo świątecznie.

 

Ceramiczny mikołaj na patyku
Mikołaj Na Patyku

Ozdoby świąteczne to ciekawe zawieszki, które można użyć jako bombki choinkowe bądź jako dekoracje ścienne lub okienne.

Zawieszka składająca się z dwóch żołędzi w srebrnym brokatowym kolorze
Zawieszka Świąteczna Żołędzie

Zawieszka składająca się z parcianego sznureczka na którym wiszą dwa srebrne żołędzie obsypane brokatem.

Kolejne ozdoby świąteczne, których mamy dość sporo do wyboru , to wszelkiego rodzaju świeczniki i lampiony. Każdy z naszych producentów ma dla Państwa kilka rodzajów co daje nam ciekawą ofertę.

 

biały domek lampion na baterię
Lampion domek Na Baterię

Biały, lampion domek na baterię.

srebrny lampion w postaci choinki
Choinka Belldeco Lampion

Srebrna choinka Belldeco z miejscem na kilka tealightów.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia jak wyglądają wszystkie nasze świąteczne dekoracje, a także inne przedmioty, którymi są dekoracje w stylu prowansalskim spełniające ważną rolę w życiu codziennym. Nasza obsługa pomoże w Państwu w wyborze tych produktów, które będą doskonale odpowiadać gustom i potrzebom.