Stoliki Nocne W Stylu Prowansalskim

Meble w stylu prowansalskim to meble odnajdujące się w każdym pomieszczeniu użytkowym, czy to w domu, czy w restauracji zawsze potrafią dostosować się do aranżacji wnętrza, stylizowanego na różne style albo nowoczesne, albo też starodawne.Jednym z głównych pomieszczeń w mieszkaniu to na pewno jest sypialnia, jest to wyjątkowe miejsce w domu, w którym króluje odpoczynek, relaks i wyciszenie.

Wnętrze sypialni, powinno być delikatnie uzupełnione jak najmniejszą liczbą dekoracji, więc idealnym rozwiązaniem będzie przyozdobienie jej właśnie meblami. Meble w stylu prowansalskim, które oferuje nasz sklep to meble nadające się do każdego wystroju, i tego mocniejszego i delikatniejszego. W sypialni genialnie sprawdzają się także małe meble, małe szafeczki bądź stoliki nocne, które znajdują swoje zastosowanie obok łóżka, posiadają blat na którym można postawić lampkę nocną, a także szklankę z napojem. Szufladki w które te urocze mebelki zostały wyposażone , będą ciekawym i sprytnym miejscem do przechowywania na przykład książek, bądź innych niezbędnych przedmiotów, które umilą czas przed zaśnięciem.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę stolików nocnych, które zachwycają bogatą gamą kolorystyczną, oraz różnorakim wykończeniem.

Do wyboru są stoliki nocne z jedną szufladką oraz niektóre z nich posiadają dodatkową półkę na dole, mogą być wykończone prosto dla kogoś kto nie przepada za finezyjnymi kształtami. W jasnych odcieniach prezentują się serie takie jak na przykład Ravenna.

Jasny prosty stolik nocny w stylu prowansalskim z jedną szufladą
Stolik Nocny Ravenna

 

Do wyboru jest także stolik nocny w ciemnym czarnym odcieniu, przykuwające uwagę każdego.

Czarny prowansalski stolik nocny z jedną szufladą
Czarny Stolik Nocny W Stylu Prowansalskim

Stoliki nocne o bardziej ciekawych, eleganckich wykończeniach to zazwyczaj stoliki w ciepłych odcieniach na przykład kremowy stolik nocny to jasny, ale dość z prostym wykończeniem uroczy mebel.

Prowansalski kremowy stolik nocny z jedną szufladką
Kremowy Stolik Nocny

Zaś z jedno szufladkowych stolików posiadamy mebel francuski z brązowym blatem lecz jasną podstawą, którego nogi są zakończone są dekoracyjnym kształtem przypominającym fale.

Jasny stolik nocny z półką i szufladą
Stolik Nocny Verona

Stoliki proste drewniane w brązowym kolorze, które ukazuje nam polski producent marka Belldeco to stoliki z ciekawie skrzyżowanymi nogami, szufladą, a także jeden z nich posiada tacę na blacie.

Drewniany brązowy stolik nocny belldeco
Stolik Nocny Belldeco

 

Meble w stylu prowansalskim to meble, które zachwycają coraz to nowszymi kolorami, mamy dość sporą ofertę stolików nocnych w pięknym ciepłym, jasnym odcieniu szarości. Dzięki swojej delikatności meble te nie odbiegają w żaden sposób od Prowansji. Stoliki w tej barwie cieszą się powodzeniem, dzięki swojej oryginalności, a także szerokim wyborem, poprzez proste wykończenia, aż do bardzo eleganckich typowo francuskich.

Szary nosny stolik z szufladką i półką
Szary Stolik Nocny W Stylu Prowansalskim

 

Jasno szary stolik nocny z dwiema szufladkami
Stolik Nocny Catania

Stolik nocny, to wyjątkowy przedmiot który może zaczarować i upiększyć nie jedną sypialnie, pięknie komponując się w aranżacji.

Wyjątkowo, większość serii dołączyła do swojej kolekcji właśnie te meble w stylu prowansalskim jakimi są stoliki nocne. Nasza oferta pokazuje te z jedną szufladką i te z większą ilością , jak bardzo mogą być różne inne. W zależności od pomysłu, i marzeń staramy dopasować się w każdy gust.

kremowy stolik prowansalski z trzema szufladkami
Stolik Nocny Santo

 

Oryginaalny beżowy stolik w dwiema szufladkami
Stolik Nocny Beżowy

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli i dodatków prowansalskich, w naszym uroczym sklepie .