Stoliki kawowe w stylu prowansalskim

Stoliki kawowe to jeden z najważniejszych mebli w naszym salonie! Wielkie ułatwienie a zarazem komfort w codziennej chwili odpoczynku. W naszym asortymencie znajdą Państwo stolików o różnym kształcie, kolorze. Z szufladką, bądź bez. Te meble w stylu prowansalskim to piękno samo w sobie i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Poniżej przestawiamy tylko część naszego asortymentu!

Stolik kawowy prowansalski Ravenna

Elegancki, niski stolik kawowy. Posiada szufladkę. Stolik jest koloru białego z brązowym blatem. Mebelek jest także bielony na blacie. Delikatnie zdobione niskie nóżki, nadają wyjątkowości. Blat na tyle szeroki, żeby móc udekorować go pięknym wazonem ze świeżymi, pachnącymi kwiatami.

Stolik kawowy w stylu prowansalskim Livio
Stolik kawowy w stylu prowansalskim Livio

Stolik stworzony do salonu, żeby był jego wizytówką a także dawał dużo piękna w pomieszczeniu. Stolik posiada charakterystyczne wypuklenia na nóżkach. Bardzo przydatnym elementem jest tutaj szeroka oraz pojemna szuflada z dwoma uchwytami a także półka poniżej górnej części mebelka.

Mebelek jest w kolorze beżowym z brązowym woskowanym blatem. Ten stolik to coś wyjątkowego!

Stolik kawowy prowansalski bielony Amalia
Stolik kawowy prowansalski bielony Amalia

Wyjątkowy, zachwycający mebel. Wzorowany na tradycyjnych stolikach z serii meble w stylu prowansalskim. Stolik wykonany z jasnego drewna, z dekoracyjnymi a zarazem delikatnymi zdobieniami u dołu blatu a także dolnej części nóżek. Delikatnie bielony, nie potrzebuje żadnych obrusów, ponieważ jest piękny sam w sobie! Na pewno nada wiele wdzięku.

Szary stolik kawowy prowansalski Polli
Szary stolik kawowy prowansalski Polli

Szary, kwadratowy stolik kawowy. Szuflada wysuwana, delikatne zdobienia na bokach mebla, nóżki zdobione zaokrągleniami. Dodatkowym atutem tego stolika jest półka pod górną częścią. Na mebelku znajdują się specjalnie, niewielkie przetarcia. Jego prosta forma idealnie komponuje się z bogato zdobionymi meblami w salonie.

Stolik kawowy prowansalski czarny Alani
Stolik kawowy prowansalski czarny Alani

Niski, delikatnie prostokątny, piękny oraz stylowy. Te stoliki kawowe to szyk i elegancja do Twojego salonu. Połączenie błyszczącej czerni z brązowym blatem to strzał w dziesiątkę! Delikatne wcięcia poniżej blatu oraz w zgrabnych nóżkach to jego dopełnienie. Idealnie sprawdzi się w niewielkich salonach, które potrzebują powiewu świeżości i wyjątkowości.

Ostatnią pozycją przedstawianych przez nas stolików kawowych to

Stolik prowansalski czarny Mahoń
Stolik prowansalski czarny Mahoń

Mały, zgrabny, czarny, błyszczący stolik. Jesteś posiadaczem eleganckich wnętrz? A może lubisz wnętrza nowoczesne? Ten stolik z pewnością jest odpowiedni do oby dwu z wymienionych powyżej stylów. Delikatnie wygięte nóżki oraz faliste zdobienie pod blatem a zarazem klasyczność koloru to dobry wybór. Ten stolik jest dla każdego z nas! Nieważne jakie masz wnętrze. Stolik Czarny Mahoń idealnie odnajdzie się wszędzie gdzie go tylko postawisz. Postaw na czarne piękno!

Przedstawiliśmy Państwu kilka z naszych stolików kawowych. Te meble w stylu prowansalskim powinny znaleźć się w każdym salonie. Cóż to przyjemność z picia kawy z przyjaciółmi, gdy nie masz do tego odpowiedniego mebla i nie czujesz się dobrze ze swoim starym stolikiem. Zerknij na naszą stronę internetowa www.lawendowykredens.pl i znajdź już dziś stolik kawowy, który nada Twojemu wnętrzu dużo świeżości!