Sklep Belldeco

Nasz sklep internetowy często określany jest jako sklep Belldeco. To dlatego, że znajdziecie u nas wszystkie meble Belldeco, artykuły dekoracyjne w stylu retro oraz prowansalskie dekoracje polskiej marki Belldeco.

Belldeco Dekoracje to rozmaite dodatki w stylu prowansalskim obejmujące między innymi stylowe, ozdobne donice.
Belldeco Dekoracje

Nasz sklep Belldeco oferuje między innymi różnego rodzaju zegary ścienne, które są wyjątkowe i na prawdę przepiękne. Najmniejsze i najtańsze z nich to zegary ścienne z MDFu z metalowymi wskazówkami. Są to zegary do kuchni i nie tylko, w zależności od motywu świetnie sprawdzą się także w salonie i sypialni. Są wykonane dzięki metodzie decoupage. Oznacza to, że na odpowiednią płytę MDF o średnicy trzydziestu czterech centymetrów przylepiany jest specjalny nadruk.

Ciemny zegar z dużymi arabskimi cyframi
Zegar Retro

Zegary Belldeco są świetne także dla każdego, kto lubi styl shabby chic, ponieważ większośc z nich posiada klimatyczne przetarcia i romantyczne napisy. Oprócz nich nasz sklep Belldeco posiada zegary tej marki wykonane z metalu, czyli zegary ścienne do dużych i przestronnych wnętrz. Ich tarcze są przeszklone, przez co zegary są cięższe i jeszcze bardziej dekoracyjne.

Donice Belldeco w jasno rózowym odcieniu
Donice Belldeco

Najświeższą nowością jaką proponuje Wam nasz sklep Belldeco są natomiast przepiękne, białe doniczki Belldeco będące świetną alternatywą dla zwykłych, szkliwionych donic. Nasze najnowsze doniczki to białe donice prowansalskie z przepięknymi, francuskimi napisami. Od innych donic, które zakupić można w zwykłych sklepach nasze doniczki Belldeco różnią się także dzięki efektownie stylizowanej powierzchni. Ich powierzchnia jest powiem matowa i nieszkliwiona, lekko spękana i pokryta delikatnymi bruzdami i przecierkami.

Turkusowe Korytko Azzurro Belldeco
Donice Belldeco

Kolejną nowością jaką wprowadził nasz sklep Belldeco są donice z kolekcji Simple Enjoy, na których znajduje się czarny napis ENJOY THE SIMPLE LIFE, a pod nim romantyczna sentencja oraz zabawne obrazki.