Regał W Stylu Prowansalskim

Jednym z najbardziej spotykanych mebli w domach są regały prowansalskie, i wcale nie dzieję się tak bez przyczyny. Te genialne meble w stylu prowansalskim to jest coś niesamowitego, ich piękne wykończenia dają oszałamiający efekt końcowy, którego każdy pragnie w swoich czterech kątach. Kolejnym przykładem jest kilka niezbędnych zalet, którymi tak naprawdę kieruje się każdy przy wyborze tych idealnych mebli, a są nimi: solidność, funkcjonalność, a także niebywała uniwersalność. Przykładem tego wszystkiego są właśnie te regały prowansalskie, które można znaleźć w naszej ofercie, a uwierzcie mi jest w czym wybierać. To co ruszamy drodzy Państwo na wycieczkę po mebelkach, które zastosowanie znajdą po prostu wszędzie i staną się niezbędnym przedmiotem obok innych szaf, komód czy też stołów lub witryn.

Pierwszy regał w stylu prowansalskim zaskoczy nas na bank swoim wyglądem, regał przypominający klatkę dla ptaszków, to oryginalny nieduży mebel na którym można postawić swoje najlepsze książki lub inne niewielkie drobiazgi, a dodatkowo jak najbardziej jego stylizacja jest mocno prowansalska.

Metalowy regał w kształcie klatki dla ptaszków
Regał Metalowy Klatka

Kolejny biały regał wykonany z metalu, posiada aż trzy bardzo pojemne półki na których umieścić można na przykład ręczniki, kosmetyki czy też doniczki co daje nam tutaj pole do popisu gdzie go umieścimy czy w łazience czy w ogrodzie. Tak naprawdę wszystko zależy od potrzeby chwili, bo można umieścić go po prostu wszędzie. Posiada także urocze zdobienia przypominające kształtem kwiatki podkreśla to jego francuski zamiar dekoracyjny.

Biały metalowy regał z trzema pojemnymi półkami
Metalowy Regał Biały Kwiatki

Regały prowansalskie to jednak nie tylko meble metalowe, ale także piękne drewniane idealne do salonów, jadalni, kuchni czy sypialni, więc także można umieścić je wszędzie gdzie tylko dusza zapragnie i to jest właśnie bardzo ważna funkcja jeśli chodzi o meble w stylu prowansalskim.  Przykładem tych piękne zdobionych, bardzo eleganckich mebli może być każdy z naszych producentów, wszyscy oferują inne kombinacje, oryginalne, ale tak samo zachwycające. Wybór jest duży, ale dzięki temu wiemy, że każdy może wybrać odpowiedni dla siebie regał w stylu prowansalskim, co nas bardzo cieszy.

niewysoki jasny regał z trzema półkami
Kremowy Regalik Prowansalski

Niewielki kremowy regalik z trzema półeczkami, pokazujący sobą niezwykła delikatność i elegancję w jednym, prawdziwie francuska dekoracja z niego.

biały regał z otwartymi półkami oraz trzema szufladkami
Biały Regał Ravenna

Kolekcja Ravenna, godna zachwycenia. Biały kolor daje jej uniwersalność w aranżacjach. Mamy tutaj regał, który jest wykonany w sposób minimalistyczny, więc kolejna zaleta jest taka, że pasuje do wielu połączeń. Posiada półki i szufladki, dzięki temu jego pojemność i funkcjonalność jest także na duży plus.

Polecamy każdy regał w stylu prowansalskim znajdujący się w naszym sklepie. Wejdź i przekonaj się już dziś,że meble w stylu prowansalskim to przedmioty warte zakupu , które posłużą na długie lata, i dodatkową będą wyjątkową dekoracją każdego wnętrza. Zapraszamy do wyboru mebli i innych dodatków nie tylko w stylu prowansalskim z naszej stale powiększającej się bardzo szerokiej oferty.