Prowansalskie Ozdoby Świąteczne

Dni świąteczne zbliżają się wielkimi krokami, każdy z nas uważa ten czas za magiczny, a jest to spowodowane tym, że zazwyczaj cała rodzina, której zdarza się nie widzieć cały rok spotyka się przy jednym stole i razem spędzają te dni, dodatkowo każdy z nas ma wtedy czas zatrzymania się od ciągłego biegu w którym niestety każdy z nas uczestniczy na co dzień. Jednak oprócz tradycyjnych dwunastu potraw bardzo ważne są elementy znajdujące się we wnętrzu. Dlatego nasz sklep pomyślał o wszystkim nawet o tych najważniejszych dniach. Chcemy pokazać Państwu jakie posiadamy prowansalskie ozdoby, które sprawdzą się nie tylko jako świąteczne dekoracje. Dekoracjami można nazwać między innymi wspaniałe zawieszki, kubki, obrazy, zegary i wiele wiele innych, a nasz sklep stara się pokazać, że tak naprawdę każdy dostępny u nas produkt to prowansalskie ozdoby, które na co dzień będą nam radość z użytkowania. To może zaczniemy pokazywać ozdoby świąteczne przygotowane specjalnie na tą ważną okazję jakimi są Święta Bożego Narodzenia.

Pierwsze świąteczne dekoracje, które pokażemy to świeczniki i lampiony, które dadzą piękny blask w chłodne zimowe wieczory, a także sprawdzą się na wigilijnym stole. Każdy z naszych producentów, proponuje nam swoje fantastyczne rozwiązania, które cieszą oko wyjątkowym kształtem, a oto kilka z nich:

ceramiczny biały lampion o kształcie aniołka
Anioł Lampion Rosentalo

Lampion w postaci ceramicznego aniołka, który posiada otworki w kształcie gwiazdek, które odbijają się na ścianie i stole.

Świecznik szklano metalowy o kształcie gwiazdki
Świecznik Ozdobny Chic Antique

Metalowo- szklany świecznik od duńskiego producenta Chic Antique o prawdziwie świątecznym kształcie jakim jest gwiazdka, posiadająca miejsce aż na pięć świeczek.

Świecznik o metalowej konstrukcji z kształtem choinki
Świecznik Choinka Belldeco

Belldeco i jego wspaniałe świeczniki w postaci choinek to oryginalne metalowe stelaże z miejscem na świeczkę, piękna dekoracja, która zachwyci każdego gościa.

Ozdoby świąteczne, będą pięknie wyglądać na naszym tradycyjnym drzewku jakim jest choinka na której oprócz zwykłych okrągłych bombek można zawiesić, zawieszki o kształcie różnych figurek.

zawieszka o kształcie mikołaja w pudrowych kolorach
Zawieszka Mikołaj Chic Antique

Zawieszka mikołaj dostępna w dwóch pudrowych kolorach, zawieszona została na parcianym sznureczku. Oryginalny dodatek o ładnej prezencji.

 

zestaw trzech sztuk zawieszek o kształcie pierniczków
Zawieszki Świąteczne 3szt.

Zestaw trzech zawieszek przypominających słodziutkie pierniczki, każda z nich ma inny kształt. Chic Antique ma naprawdę wyjątkowe świąteczne dekoracje.

Ozdoby świąteczne to także wspaniałe figurki, świecące napisy, tekstylia kuchenne, i wiele innych. A przykładami są :

figurka dekoracyjna o kształcie dziewczynki z choinką
Figurka Dekoracyjna

 Figurka dziewczynki wraz z choinką.

świecący napis Xmas
Świąteczny Napis Świecący

Fantastyczny nowoczesny biały napis XMAS ozdobiony lampkami, które swoim światłem ozdobią każde okno.

Prowansalskie ozdoby zaskakują nas na każdy kroku, pełnią funkcjonalne zastosowania, oraz dekoracyjne. Pięknie prezentujące się dodatki dla każdego ozdobią aranżacje w sposób elegancki, delikatny i romantyczny. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której można znaleźć fantastyczne przedmioty nadające się także na prezenty nawet te świąteczne. Polecamy także ofertę naszych nowości, która codziennie pokazuje coś nowego. Rewelacyjne wnętrze stwórz wraz z nami już dziś.