Prowansalskie Meble Ogrodowe

Większość osób zna już nasz sklep, który zachwyca swoją ofertą w której niczego nie brakuje jeśli chodzi o wystrój wnętrza, i nie tylko. Dlatego też musimy pokazać prowansalskie meble idealne do ogrodu, ponieważ to on zazwyczaj jest wizytówką naszego domu, gdyż jego widać zanim się zajrzy do środka. Meble ogrodowe, które chcemy zaprezentować to także interesujące przedmioty, które można postawić przed restauracją bądź kawiarnią a kawa bądź obiad zasmakuje jeszcze bardziej wyjątkowo.

Jak już wiadomo nasza oferta to zbiór produktów od wielu wspaniałych producentów, każdy z nich ma swoje niebanalne pomysły na wykończenia przedmiotów. Pokażemy w tym wpisie meble do ogrodu które zaskoczą nie jedną osobę.

To może rozpocznijmy od mebli Belldeco, z kolekcji Garden Green, które jak sama nazwa wskazuje to meble ogrodowe w zielonkawym kolorze. Ich kształty są niezwykle subtelne, lekko falowane co daje im efekt ozdobny.

Zielonkawa ławka wykonana z metalu posiadająca ozdobne kształty
Ławka Belldeco Garden Green

Ławka z tej serii to finezyjne oparcia, prostokątne, kratkowane siedzisko na którym wystarczy położyć poduszeczki i staje się ono niezwykle magicznym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kolejny producent, który jest także godny pokazania to Aluro, który posiada kilka interesujących serii jeśli chodzi o prowansalskie meble, a w tym także te ogrodowe.

Metalowe krzesło z okrągłym siedziskiem i ozdobnym oparciem
Krzesło Metalowe Aluro Fiesta

Oto oryginalne krzesło z serii Fiesta podkreśla je ozdobne oparcie, okrągłe siedzenia, a także finezyjne nogi. Krzesło to posiada niebieskawy kolor metalu, co daje mu jeszcze większy efekt dekoracyjny.

Metalowy stolik w niebieskim odcieniu posiadający prostokątny blat
Stolik Metalowy Aluro

Mamy także dwa rodzaje stołów, a jeden z nich widoczny jest na tym zdjęciu i ma prostokątny blat o ciekawej strukturze, zaś nogi które znajdują się po obydwóch stronach prezentują się wyjątkowo.

Seria Capri to meble do ogrodu, których kolor jest dość jasny, jednakże posiadający przetarcia podkreślające jego prowansalski styl.

Piękne, jasne krzesło wykonane z metalu mające okrągłe siedzisko oraz ozdobne oparcie
Krzesło Metalowe Aluro

Składane krzesło o bardzo efektownym wykończeniu to doskonałe miejsce do spędzenia czasu przy kawie i ciastku czy też po prostu z dobrą książką, podczas cieplejszych dni.

Jasny stolik wykonany z metalu posiadający okrągły blat z wzorem kwiatu po śrdoku
Stolik Metalowy Aluro

Do kompletu polecamy stolik z okrągłym blatem na którym znajduje się dekoracyjny wzór kwiatu.

Po raz kolejny widać, że meble ogrodowe łączą się w jedną, spójną i magiczną całość. Polecamy!

Nie każdy mebel ogrodowy musi być koniecznie wykonany z metalu tak jak ukazane wcześniej kolekcje. Seria Lyon od Chic Antique, to meble zrobione z solidnego drewna bambusowego, a znaleźć w niej możesz łóżko, leżaki, czy też stół z krzesłami. Doskonałe meble ogrodowe zapewniające chwilę relaksu dla każdego. Genialny pomysł prawda?

Stół Bambusowy Chic Antique
Uroczy leżak wykonany z drewna bambusowego oraz białej tkaniny
Leżak Ogrodowy Chic Antique

W naszym sklepie dla każdego coś miłego i pięknego w tym także prowansalskie meble do wnętrz, ale i meble do ogrodu. Zachęcamy także do spojrzenia na fantastyczne dodatki, które będą się prezentować w każdym miejscu nie banalnie. Żywe barwy, piękne motywy, praktyczne zastosowania to główne cechy, które przemawiają za tym aby przyjrzeć się bliżej przedmiotom w stylu prowansalskim. Zapraszamy i służymy pomocą w każdej sprawie. Do zobaczenia!