Prowansalskie dodatki

W naszym sklepie internetowym Lawendowy Kredens pojawiły się prowansalskie dodatki Belldeco idealne do każdej stylowej kuchni oraz salonu. Są to zarówno dekoracje ścienne jak i ramki na zdjęcia czy też ozdobne manekiny w stylu retro. Zobaczcie sami!

Zawieszki Belldeco

Białe drewniane serduszko ozdobione czarnym napisem
Zawieszka Serce Belldeco

 

Ciekawą nowością w naszym sklepie są pełne uroku zawieszki Belldeco. Są to z jednej strony drewniane zawieszki w kształcie serc z napisem Home Sweet Home, a z drugiej zawieszki metalowe w stylu retro z czarnymi napisami.

Biała Metalowa zawieszka z napisem home
Retro Zawieszka Home

 

Metalowe zawieszki Belldeco z czarnymi napisami są celowo postarzane wyglądają przepięknie. Dzięki temu, że są dwustronne są także bardzo praktyczne!

Dodatki do kuchni

Prowansalskie dodatki do kuchni i jadalni marki Belldeco to niezwykle duża różnorodność. Znajdziecie wśród nich różnorodne tace i pojemniki, które mogą stać się stylową ozdobą stołu.

Pojemnik Wenecja Na Sztućce
Pojemnik Wenecja

 

Innymi dodatkami, które mogą ozdobić kuchnię i dodać jej trochę koloru są magnesy na lodówkę Belldeco o kwadratowym i okrągłym kształcie. Są one ozdobione różnorodnymi motywami: motylkami, ciastkami i stylowymi napisami.

Prowansalskie Klamerki marki Belldeco
Klamerki Z Magnesem Belldeco

 

Inne prowansalskie dodatki w stylu zbliżonym do magnesów na lodówkę to kamienne podkładki Belldeco z motywem babeczek 🙂 Mają one przepiękne kolory, dzięki czemu dodadzą zastawie stołowej pozytywnej energii 🙂

Słodkie babeczki na stole w formie podkłdek kamiennych ciekawa dekoracja stołu
Podkładki Babeczki

 

 

Obrazki Belldeco

Nowe obrazki Belldeco to kolejne prowansalskie dodatki, które świetnie wyglądają. Są na nich widoczne starodawne sztućce na jasnym tle.

Obrazek kuchenny marki belldeco z widelcem
Obrazek Widelec Belldeco

 

Obrazki te wykonane są z metalu, a ich wymiary to 17,5cm x 39cm.

Ramki na zdjęcia Belldeco

Nasze nowe ramki na zdjęcia Belldeco wykonane są z drewna i celowo postarzane. Dzięki romantycznym napisom i sentencjom świetnie sprawdzają się także w roli upominku.

Ramka na zdjęcie marki Belldeco z muszelką
Retro Ramka Belldeco

W naszym sklepie znajdziecie także pojedynczą ramkę Belldeco o nazwie Retro Ramka Dream. Ma ona podobną stylistykę i w jej górnej części również znajduje się wypukły ozdobnik.

Menkin Retro

Innym ciekawym pomysłem na ozdobienie wnętrza jest manekin retro. Może to być manekin wykonany w całości z metalu, tak jak Manekin Retro Krem Belldeco – wysoki, kremowy i bardzo elegancki.

 

Druciany manekin dekoracyjny marki belldeco
Manekin Retro Belldeco

 

Prowansalskie dodatki często kojarzą się z jasnymi, naturalnymi tkaninami. Dlatego też wielbiciele stylu prowansalskiego znajdą w naszym sklepie Manekin Retro Gaga będący połączeniem metalu z materiałem.

Manekin ozdobny retro marki belldeco
Manekin Retro Belldeco