Prowansalskie dekoracje z lawendą

Przedstawiamy Państwu nasze najnowsze prowansalskie dekoracje z motywem lawendy, które w ostatnich dniach pojawiły się w naszym sklepie. Jest to cała seria dodatków do domu, wykonanych z drewna i celowo postarzanych. Całą kolekcję mogą zobaczyć Państwo na stronie naszego sklepu w zakładce Dekoracje z kogutem i lawendą.

 

Wieszak w stylu prowansalskim
Wieszak z lawendą

 

Wszystkie prowansalskie dekoracje z lawendą wykonane są z malowanego na kolor kremowy drewna. Drewno to jest efektownie postarzane poprzez przecierki i imitacje zdarć farby. Na dekoracjach znajduje się nie tylko lawenda, ale także ozdobne, francuskie napisy, czerwony znaczek pocztowy oraz stempel.

 

Wieszak w stylu prowansalskim
Wieszak z lawendą

 

Pierwszymi dekoracjami w stylu prowansalskim z lawendą, jakie zobaczą Państwo na naszej stronie, będą drewniane, prowansalskie wieszaki ścienne, które świetnie sprawdzą się nie tylko w przedpokoju, ale także w łazience, jako wieszaki ścienne na szlafroki czy ręczniki oraz w kuchni, jako wieszaki ścienne na szmatki, ściereczki oraz rękawice kuchenne.

 

Taca w stylu prowansalskim
Taca z lawendą

 

Wśród prowansalskich dekoracji z lawendą znajdą Państwo nie tylko wieszaki ścienne, ale także przepiękne, drewniane tace, które wyglądają jak stare, prowansalskie tace zrobione z kilku drewnianych desek. Tace w stylu prowansalskim bez wątpienia przydadzą się w każdym domu. Można na nich wygodnie przenieść z kuchni kawę i herbatę dla gości, ale także podać bliskiej osobie śniadanie. Dzięki licznym przetarciom tace wyglądają szalenie efektownie!

 

tablica korkowa w stylu prowansalskim
Tablica korkowa z lawendą

 

 

 

Notatnik ścienny w stylu prowansalskim
Notatnik ścienny z lawendą

 

Styl prowansalski to także stylowo ozdobione ściany. Dlatego też proponujemy Państwu dekoracje w stylu prowansalskim umożliwiające zostawienie pozostałym domownikom notatki, spisanie listy zakupów, zapisanie przypomnienia czy też przywieszenie ulubionego zdjęcia. W tym celu proponujemy Państwu urocze tablice korkowe z lawendą do których kartki i zdjęcia można przyczepiać także za pomocą sześciu drewnianych spinaczy oraz notes ścienny z dwoma metalowymi wieszaczkami umożliwiającymi na przykład powieszenie ściereczki.

 

Szafka na klucze w stylu prowansalskim
Szafka na klucze z lawendą

 

Ostatnią naszą propozycją wśród naszych nowych artykułów dekoracyjnych w stylu prowansalskim z motywem lawendy są drewniane szafki na klucze. Mają one kremowy kolor oraz liczne przecierki, dzięki którym wyglądają bardzo klimatycznie. Z pewnością przydadzą się w każdym przedpokoju.
Prowansalskie dekoracje z lawendą to przepiękna kolekcja, która cieszy się wśród naszych Klientów bardzo dużym uznaniem. Są to przepiękne przedmioty stylizowane na styl prowansalski, które wnętrzom dodadzą stylu i klimatu. Serdecznie polecamy!