Poduszki z napisami

Kliknij na PODUSZKI FRANCUSKIE i zobacz wszystkie poduszki z napisami!

Poduszka ozodbna marki French Home
Poduszki Ozdobne


Kilkanaście lat temu poduszki służyły wyłącznie do wygodnego położenia głowy i zaśnięcia. Jednak dziś dzięki przepięknym wzorom i barwom poduszki francuskie świetnie sprawdzają się nie tylko na łóżku w sypialni. Ciekawe zdobienia i stylowe grafiki sprawiają, że poduszki z napisami są przepiękną dekoracją salonu. Mogą z resztą zostać położone na dowolnej kanapie czy sofie dodając jej uroku.

 

Poduszki ozodbne 100% bawełna polskiej marki French Home
Poduszki Ozdobne

Szczególnie stylowo wyglądają poduszki z napisami w języku francuskim. Mogą to być liczne, pokrywające całą poszewką napisy lub jedno czy dwa słowa znajdujące się na środku poszewki. I jedno i drugie rozwiązanie wygląda szalenie stylowo.

Poduszki Ozdobne

Poszewki tych poduszek wykonane są ze stuprocentowej bawełny, dzięki czemu są miłe w dotyku i pięknie się układają. Z tyłu poduszek znajdują się suwaczki, dzięki którym poszewki można zdjąć z poduszek i uprać w pralce.

 

Poduszki Ozdobne French Home
Poduszki Ozdobne


Dzięki najwyższej jakości materiału poszewki poduszek nie tracą swego uroku i delikatności nawet po praniu i po kilku latach użytkowania. Dzięki różnym wzorom każdy może wybrać poduszki o wzorze i kolorze, który najlepiej wpasuje się do jego wnętrza.

 

Poduszki Ozdobne Marki French Home
Poduszki Ozdobne


Na jednych poduszkach widnieje nazwa francuskiego hotelu wraz z jego adresem. Dzięki eleganckim i różnorodnym czcionkom oraz wzorkom poszewki z tą grafiką wyglądają bardzo efektownie. Kolejne poduszki z napisami, które podobnie jak te wcześniejsze występują w kilku kolorach, mają na poszewkach grafikę imitującą stempel z francuskimi napisami.

 

Poduszki Sweet home
Poduszki Sweet Home


Pierwsze poduszki są nieco mniejsze od drugich, bo długość ich boku to trzydzieści sześć centymetrów, natomiast długość boku drugich poduszek to trzydzieści dziewięć centymetrów. Pomimo różnicy w ich wielkości położone obok siebie różne, dekoracyjne poduszki francuskie wyglądają bardzo dobrze. W zależności jakie kolory będą pasowały do Waszego wnętrza możecie także zdecydować się na poduszki z tą samą grafiką, ale o różnych kolorach.

 

Poduszki Sweet Home Sweet


Poduszki z napisami w stylu francuskim mogą mieć na poszewkach także napisy w języku angielskim, co wcale nie gryzie się ze stylem prowansalskim. Napisem, który bardzo często zdobi poszewki poduszek jest napis Sweet Home. Co więcej, w naszym sklepie znajdziecie całą serię poduszek w stylu francuskim z napisem Home Sweet Home. W prawdzie tak jak w przypadku wyżej pokazanych poduszek ich poszewki wykonane są ze stuprocentowej bawełny, to ich wzornictwo jest troszkę inne.

Dwukolorowe poduszki francuskie z napisem Home Sweet Home.
Poduszki francuskie

Cała seria poduszek zachowana jest w kremowo-szarej kolorystyce. Kolekcja obejmuje przede wszystkim poduszki francuskie o kwadratowym kształcie, ale także podłużne poduszki w kształcie wałków. W jednym i w drugim przypadku na poduszkach znajduje się napis Home Sweet Home otoczony wzorkami układającymi się w kształt serca.

 

Poduszka Wałek


Do poduszek tych można dobrać inne tekstylia z tym samym wzorem i o identycznej kolorystyce, takie jak serwety stołowe czy bieżniki na stół. Świetnym elementem kolekcji są także poduszki na krzesła. Poduszki z napisami na krzesła z kolekcji Home Sweet Home mają różne grubości i standardowe wielkości, które pasują na większość metalowych krzeseł ogrodowych oraz krzeseł drewnianych. Najcieńsze z nich ozdobione są falbankami.

Poduszki na krzesło sweet
Poduszki na krzesło

Dla jeszcze większej wygody nasi Klienci mogą zdecydować się na grubsze poduszki na krzesła. Bez względu na ich grubość, do wszystkich poduszek doszyte są po dwa sznureczki za które poduszki można przywiązać do oparć krzeseł. Kolejne dekoracyjne poduszki z napisami to poduszki w stylu francuskim z ozdobnymi poszewkami wykonanymi w sześćdziesięciu pięciu procentach z bawełny, a w pozostałych trzydziestu pięciu procentach z lnu.

Poduszki French Home
Poduszki Ozdobne

Dodatek lnu sprawia, że poszewki nie gniotą się i nie trzeba ich co chwilę prasować, aby zawsze idealnie wyglądały! Znajdujące się na nich napisy mają imitować kartki pocztowe, a oprócz nich na poszewkach znajdują się pieczątki i znaczki.

Wszystkie poduszki francuskie służą nie tylko wygodniejszemu siedzeniu czy leżeniu, ale dzięki pięknie zdobionym poszewkom pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Dodają bowiem wnętrzom stylu i elegancji.