Poduszki w stylu francuskim

Oto poduszki francuskie i tekstylia, które dodadzą przytulnej atmosfery każdemu wnętrzu!

Biała poduszka z różnymi czarnymi francuskimi napisami
Poduszki Ozdobne Francuskie

 

Istnieje kilka sposobów na to, by dom lub jakiekolwiek pomieszczenie stało się bardziej przytulne. Stylem w aranżacji wnętrz, który dodatkowo podkreśla ciepłą i przytulną atmosferę wnętrza jest styl prowansalski, czyli odmiana stylu francuskiego, która dotyczy południowo-wschodniego regiony Francji.

Poduszki z ozdobną ramą polskiej marki French Home
Poduszki Ozdobne Francuskie

 

Mówiąc o stylu prowansalskim nie sposób zapomnieć o takim elemencie, jakim są poduszki w stylu francuskim. Dzięki różnym kształtom są one bardzo funkcjonalne – do dodania wygody krzesłom przydadzą się francuskie, często pikowane poduszki na krzesła, w roli podłokietników na kanapach świetnie sprawdzą się poduszki francuskie w kształcie wałków, a funkcję dekoracyjną mogą pełnić kwadratowe poduszki w stylu francuskim z pięknymi, ozdobnymi grafikami.

Ozdobne pikowane posudzki na krzesła z napisem 'sweet home''
Poduszki Sweet Home

 

Gustownie ułożone na łóżku w sypialni lub na kanapie w salonie poduszki dodają wnętrzom uroku i przytulności. Poduszki francuskie mają dodatkowo to do siebie, że swym wyglądem potęgują odczucia spokoju, relaksu i domowego ciepła. Ich kolory są bowiem kolorami stonowanymi i harmonijnie się ze sobą łączącymi.

Wygodna i oryginalna poduszka w kształcie wałka
Poduszka Wałek

 

Spośród szerokiej gamy dostępnych na rynku poduszek nie bez przyczyny najczęściej wybierane są poduszki w stylu francuskim o delikatnych kolorach i zdobieniach, takich jak wstążki czy koronki, a także napisach czy symbolach związanych z ciepłem domowego ogniska.

Ozodbne poduszki na krzesła polskiej marki French Home
Poduszki na krzesła

 

Innym rodzajem poduszek w stylu francuskim są poduszki na krzesła. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w szczególności na meble ogrodowe, czy wszelakie krzesła z niewygodnym siedziskiem. Dostępne w naszym sklepie poduszki na krzesła można elegancko przymocować za pomocą gustownych tasiemek, lub po prostu ułożyć krześle.

Dekoracyjne poduszki na krzesła ze sznureczkami, polskiem marki french home
Poduszki na krzesła

 

Z pewnością poduszki na krzesła przypadną do gustu tym, którzy lubią przesiadywać na tarasie, werandzie czy patio. Dzięki nim, chwile spędzone na świeżym powietrzu będą jeszcze przyjemniejsze.

 

Poduszki sweet home w szaro białej kolorystyce
Poduszki na krzesła Sweet Home

 

Poduszkami, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem są przede wszystkim poduszki francuskie z serii Home Sweet Home posiadające szaro-białą kolorystykę. Są to poduszki bardzo różnorodne. Znajdziecie wśród nich przede wszystkim poduszki o zwykłym, kwadratowym kształcie, a także podłużne poduszki w kształcie wałków. Ponadto poduszki w stylu francuskim z tej serii to także różnorodne poduszki na krzesła o zróżnicowanych wzorach i zawsze jednakowej, biało-szarek kolorystyce. Mają one różne grubości i są ciekawie pikowane, jesteśmy więc pewni, że każdy z Was znajdzie u nas poduszki francuskie, które dodadzą krzesłom wygody, a wnętrzom ciepła i przytulnej atmosfery.