Piękny, prowansalski dom

Dom, który chcemy Wam dziś pokazać zachwycił nas swoją stonowaną kolorystyką, w której przeważają biele i beże oraz wyjątkowym klimatem stworzonym przez stylowe meble prowansalskie oraz liczne dekoracje w stylu prowansalskim. Nie jesteśmy pewni czy tak duża ilość dodatków w jednym wnętrzu Wam się spodoba, ale zapraszamy do obejrzenia tych szalenie ciekawych wnętrz. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych komentarzy.

 

Prowansalski salon
Salon w stylu prowansalskim

 

Potrzeba chwili, aby przyjrzeć się temu wyjątkowemu salonowi i zauważyć wszystkie znajdujące się w nim prowansalskie dodatki. Doliczyliśmy się w nim aż sześciu luster, które z powodzeniem spełniają funkcję ozdobną i dekoracyjną. Po prawej stronie salonu znajduje się małe lusterko zawieszone na starych drzwiach, podobne do tego, które możecie obejrzeć w naszym sklepie.

 

Grigio Ramka Barokowa Lusterko
Grigio Ramka Lusterko

 

Właściciel domu z pewnością ma słabość do prowansalskich dodatków. Stojących lamp doliczyliśmy się w tym salonie aż trzy. Jesteśmy ciekawi czy każda z nich jest czasem zapalana, czy też pełnią one funkcję wyłącznie dekoracyjną. Jednego jesteśmy pewni, sprzątanie salonu z tak dużą liczbą dekoracji nie może być proste : )

 

Pokój w stylu prowansalskim
Pokój w stylu prowansalskim

 

Także w tym wnętrzu liczba dodatków i dekoracji jest bardzo duża. Pojawia się tu wiele zawieszek oraz szklanych dekoracji. Elementem, który niektórym z Wam może się nie spodobać jest dywan w tradycyjne, symetryczne wzory.

 

Ramka na zdjęcia
18zł, Wenecja Ramka Baby

 

W prawym rogu pokoju zauważyliśmy uroczą ramkę na zdjęcia, która przypomniała nam naszą, śliczną ramkę marki Belldeco z serii Wenecja. Dzięki jasnemu kolorowi ramka wpisuje się w kolorystykę całego wnętrza.

 

Jadalnia w stylu prowansalskim
Prowansalska jadalnia

 

Jadalnia oczywiście utrzymana jest w tej samej, jasnej kolorystyce. To co rzuca się w oczy to duża ilość kremowej tkaniny na stole i krzesłach. Efekt bardzo ciekawy, może jednak okazać się nie praktyczny. Siedząc trzeba uważać, aby nie zaplątać się nogami w obrus i na niego nie nadepnąć. Ale może jest to tylko kwestia przyzwyczajenia i warto trochę się poświęcić dla tak stylowego efektu.

 

Sypialnia w stylu prowansalskim
Prowansalska sypialnia

 

 

Sypialnia w stylu prowansalskim
Prowansalska sypialnia

 

Na koniec dwie urocze sypialnie w stylu prowansalskim, w których oprócz kremów pojawiają się szarości. W obydwu sypialniach bardzo ważne są tkaniny. Bardzo ciekawym pomysłem są zwisające spod sufitów białe tkaniny przypominające baldachim. Z pewnością ocieplają one wnętrze i czynią je bardziej przytulnym. W sypialniach także dopatrzyliśmy się dodatków podobnych do tych dostępnych w naszym sklepie. Oto niektóre z nich:

Zawieszka Belldecp
Retro Zawieszka Serce
Zawieszka Belldeco
Retro Zawieszka Kogut
Zawieszka Belldeco
Retro Zawieszka Ptaszki
Manekin Belldeco
Retro Manekin Korpus

Wszystkie nasze dekoracje możecie obejrzeć w naszym sklepie na www.lawendowykredens.pl.

2 myśli w temacie “Piękny, prowansalski dom”

Możliwość komentowania została wyłączona.