Ozdobne Wieszaki

Styl prowansalski to bogata prezentacja wielu ważnych przedmiotów z którymi spotykamy się na co dzień w różnych wnętrzach lub ogrodach, nie tylko w mieszkaniach, ale także restauracjach czy też salonach kosmetycznych. Nasz sklep internetowy posiada złożoną ofertę z kilku ciekawych i inspirujących producentów są to renomowane marki takie jak na przykład: Belldeco, Clayre & Eef czy też Livin Hill. Są u nas dostępne różne produkty od największych jakimi są meble do mniejszych jakimi są oryginalne formy dekoracji. Każdy z produktów jest stylizowany na styl prowansalski lub retro, które wyróżniają się postarzeniami robionymi różnymi technikami takimi jak rdzawe plamki, pożółkły kolor lub też shabby chic czyli bielenia wykonywane zazwyczaj na brązie. W tym wpisie pokażemy produkty niezbyt duże jednak spełniające swoją rolę w łazience, kuchni, przedpokoju lub pokoju, a są nimi wieszaki ścienne. Nasze ozdobne wieszaki bo tak je możemy spokojnie nazywać to fantastyczny pomysł aby ręcznik, kurtka czy ściereczka wisiały na prawdziwych dekoracjach ściennych, bowiem wieszaki ścienne, które proponujemy posiadają albo interesujące kształty, albo też fantastyczne ozdobne obrazki.

Jak wiadomo w stylu prowansalskim nie może zabraknąć motywu przewodniego jakim jest lawenda, piękna fioletowa gałązka bądź gałązki lawendy. I takich oto produktu z tym uroczym kwiatkiem mamy bardzo dużo w tym także wieszaki ścienne.

Kwadratowy wieszak z obrazkiem z lawendą
Wieszak Z Lawendą

Kwadratowy, drewniany obrazek z lawendą w doniczce, dzbankiem oraz napisem w połączeniu z metalowym szarym, lekko bielonym haczykiem daje wspaniałą dekorację ścienną, którą można zawiesić wszędzie.

metalowy wieszak z tabliczką posiadającą motyw lawendy na jasnym tle
Wieszak Z Lawendą

Tutaj mamy wieszak także z lawendą zamieszczoną na jasnym tle, i taka grafika ozdabia ciemny, metalowy wieszak zakończony jasną, ceramiczną kulką. Ozdobne wieszaki doskonały pomysł dla każdego.

Marka Belldeco posiada szeroką gamę wieszaków z napisami wykonany z metalu i zakończonych właśnie takimi uroczymi, białymi kulkami. Są to wieszaki o okrągłych lub prostokątnych tabliczkach, wspaniale się prezentujących.

metalowy wieszk ozdobiony prostokątną tabliczką
Wieszak Retro Belldeco

Prostokątny wieszak z dwoma haczykami ozdobiony napisem GARAGE znajdującym się na czarno – czerwonym tle. Wspaniała dekoracja na przykład do męskiego pokoju lub do jakiegoś garażu.

okrągły metalowy wieszak ozdobiony napisami
Wieszak Belldeco Dream

Okrągły wieszak wykonany z czarnego metalu, ozdobiony biało niebieską grafiką.

Wieszaki ścienne to przedmioty spotykane na każdym kroku można na nich umieścić przeróżne rzeczy takie jak biżuteria, kurtki, ręczniki, rękawice czy też fartuszki kuchenne bądź ściereczki. Nasze ozdobne wieszaki są łatwe w utrzymaniu czystości wystarczy przetrzeć je szmatką i już wyglądają jak nowe. Dodatkowo dzięki tym wieszakom, które posiadają grafikę nie trzeba dokupywać obrazków na ścianę, ponieważ to właśnie one są nimi w wersji mini. Zachęcamy do obejrzenia całej oferty wieszaków i nie tylko, wspaniałe produkty, cudowni producenci to wszystko mieści się w naszym prowansalskim sklepie internetowym do którego zapraszamy wszystkich.