Ozdobne Gałki do Mebli

Artykuły dekoracyjne z naszego sklepu to niezwykle barwne przedmioty, które ożywią każde wnętrze. W dzisiejszym wpisie pokażemy coś niewielkiego, ale niezwykle uroczego, a są nimi gałki meblowe, z których można wybrać takie, które będą pasować najbardziej do danej kolekcji meblowej. Ozdobne gałki mają bardzo interesujące kształty, dzięki którym przykuwają uwagę wszystkich. Gałki do mebli mogą być wykonane z połączenia kilku materiałów, które mają nadzwyczajne kolory i wzory.

Dużo naszych gałek jest w okrągłym kształcie, który jest jednym z najbardziej popularnych. Gałki meblowe można podzielić na eleganckie, takie które psują co kuchni bądź do pokojów dziecięcych. Jednakże wszystkie można tak naprawdę umieścić wszędzie.

Producent Chic Antique, to duńska marka, która na każdym kroku udowadnia swój styl, który jest niepowtarzalny. Pierwszą gałką meblową, którą chcemy pokazać jest gałka ozdobna z numerami, a prezentuje się ona tak:

biała, okrągła gałka ozdobna posiadająca czarne, rzymskie numery
Gałka Ozdobna Chic Antique z Numerami

Okrągła, w białym kolorze, a na nim zauważyć można rzymskie cyfry dzięki którym przypomina fantastyczny zegarek. Gorąco polecamy gałki meblowe ręcznie wykonane, robiące oszałamiające wrażenie.

okrągła, ceramiczna gałka ozdobiona napisami
Zielona Gałka Meblowa z Napisami

Zielona gałka meblowa z napisami również ma okrągły kształt, oraz wytłaczane napisy.

Niezwykle oryginalną, bogatą ofertę jeśli chodzi o gałki do mebli posiada marka Clayre & Eef, może ona się pochwalić wspaniałymi propozycjami i to nie tylko w tej kategorii. A oto kilka z nich:

Okrągła gałka meblowa ozdobiona biało - brązowym wzorem
Gałka Meblowa Biało-Brązowa C

Ceramiczna gałka w białym kolorze ozdobiona brązowym wzorkiem posiada także postarzany kolor metalu. Całość stwarza całkiem interesujące podkreślenie klimatu.

Kwadratowa biała gałka wykonana z ceramiki ozdobiona złotym wzorem.
Gałka Meblowa Biało-Złota

Z ceramicznych gałek Clayre & Eef można znaleźć jeszcze kształt kwadratowy z ozdobnym złotym kolorem.

Ozdobne gałki mogą być wykonane także z żeliwa, zazwyczaj w brązowym kolorze lub bieli. Niezwykle solidne dodatki, które są szczególnie polecane do wnętrz retro.

Zeliwna gałka ozdobna w brązowym kolorze o półokrągłym kształcie
Gałka Meblowa Żeliwna A

Brązowy, uchwyt żeliwny z delikatnym wzorem, delikatny jednak ozdobny dodatek.

Kremowa gałka o niezwykle dekoracyjnym kształcie
Gałka Ozdobna Kremowa A

Finezyjny kształt, jasny, kremowy kolor to atuty tej właśnie gałki, która sprawi, że meble staną się eleganckie i z klimatem.

Kolejne dostępne gałeczki wykonane są ze szkła to nietuzinkowe dodatki od Chic Antique.

Okrągła gałka wykonana ze szkła
Szklana Gałka Meblowa Chic Antique 2

Okrągła, prosta gałka meblowa, która jednak jest rzadko spotykana we wnętrzach co daje jej nietuzinkowość i pożądanie klientów.

Wszystkie te gałki pokazane u góry jak i te, których nie byliśmy wstanie tutaj zmieścić można zobaczyć na naszej stronie internetowej, która ma w kilku zakładkach, te niewielkie dekoracje. Wiele wzorów przyciąga uwagę wszystkich, więc zapraszamy do ich poznania.

Mamy nadzieję, ze udało nam się tutaj umieścić wszystkie rodzaje jeśli chodzi o ozdobne gałki znajdujące się w naszej ofercie. Patrząc na nie wszystkie można spokojnie powiedzieć, że gałki do mebli odmieniają, odświeżają wnętrze w bardzo szybki i nie za drogi sposób, można je zmieniać w każdym dowolnym momencie. Genialnym sposobem są także połączenia różnych uchwytów co dodaje nam różnorodność jak i niezwykłą oryginalność. Zapraszamy na naszą stronę, na której znajduje się wiele wyjątkowych artykułów jak i mebli. Do zobaczenia!