Osłonki na doniczki

Jeśli posiadamy duży ogród i trochę terenu przed nim, dobrze byłoby go odpowiednio wyeksponować. Wizytówką naszego domu z pewnością jest piękny ogród, który aż zaprasza, żeby przejść przez furtkę i zajrzeć do środka, dotknąć, powąchać, nacieszyć oczy i zmysły. Nasz prowansalski ogród będzie z pewnością najpiękniejszy wśród innych ogrodów. Osłonki na doniczki dodadzą więcej uroku, wyrafinowania i pozwolą na oznaczenie co gdzie rośnie. Dekoracyjne osłonki to fantastyczny dodatek do Twojego wyjątkowego ogrodu. Prowansja jest na pewno miejscem gdzie dominują jasne i spokojne barwy to na pewno wprowadza wiejski i sielski klimat. Mamy bardzo duży wybór osłonek na doniczki, każdy znajdzie coś dla siebie.

Osłonki metalowe na doniczki do Twojego ogrodu, sprawdzą się również w kuchni do ziół.
osłonki metalowe

Kolorowe metalowe osłonki, które z pewnością ożywią Twój ogród. Okrągłe osłonki na doniczki z motywem lawendy od razu przywołają klimat południowej Francji. Sprawdzą się też świetnie do hodowli ziół czy kompozycji kwiatowych. Cena dotyczy trzech osłonek wraz z metalową podstawką.

Prostokątne metalowe osłonki na doniczki z motywem lawendy, delikatnymi napisami oraz stemplami. Wyglądają jak pocztówki.
prostokątne metalowe osłonki

Dekoracyjne osłonki, wykonane z metalu. Są w kształcie prostokąta, zwężane ku podstawy. Motyw lawendy, delikatne napisy oraz stemple powodują, iż wyglądają one jak piękne pocztówki z Francji. Ożywią Twój ogród, nadadzą się na elementy pojedynczej dekoracji jak i dobrze skomponowane będą tworzyły idealną całość.

Drewniane osłonki na zioła, kwadratowe, zwężane ku dołowi z napisem HERBS. W środku wyłożone są folią, co zapobiega wilgoceniu i niszczeniu się drewna.
Drewniane osłonki na zioła

Osłonki na doniczki od firmy Belldeco, wykonane z drewna. Kwadratowe, zwężane ku dołowi, z wyraźnym napisem HERBS, Twoje zioła na pewno będą w nich wyglądać aromatycznie i wyjątkowo. Od środka są wykładane folią, co zapobiegnie zawilgoceniu drewna i jego niszczeniu. Są to bardzo delikatne, proste i efektowne dodatki dla Ciebie.

Okrągłe, drewniane osłonki na zioła firmy Belldeco. Wyłożone są folią od środka co zapobiegnie zawilgoceniu i zniszczeniu drewna.
Okrągłe drewniane osłonki na zioła

Tutaj okrągłe osłonki firmy Belldeco. Również wyłożone folią od środka. Osłonki w stylu prowansalskim wykonane z naturalnych elementów, delikatne element dekoracji wnętrz i o ogrodu. Napis Herbs sugeruje zapewne iż są to osłonki na zioła, jednak można je również wykorzystać w dowolny nam odpowiadający sposób.

Drewniane osłonki na doniczki wkształcie klatki z fantazyjną metalową kopułą.
Drewniane osłonki na doniczki w kształcie klatki

Drewniane osłonki na doniczki z finezyjną kopułą w kształcie klatki. W środku są wykładane folią co zapobiega nasiąkaniu drewna wodą i niszczenia się go. Dobrze będą się w nim prezentowały kwiaty jak i zioła.

Drewniane, owalne osłonki na doniczki o różnych kształtach.
Drewniane, owalne osłonki

Podłużne, dekoracyjne osłonki firmy Belldeco. Białe, specjalnie postarzane, wykładane folią. Dopasujesz je na pewno do swojego ogrodu czy wnętrza, są różnej wielkości.

Małe, drewniane osłonki na zioła imitujące szufladki. Z czarnymi napisami i z imitacją gałek.
Małe, drewniane osłonki na zioła imitujące szufladki

Wyjątkowe, swojskie osłonki firmy Aluro, przywołają w każdym wnętrzu klimat Prowansji. Bardzo prosty kształt, są w formie szufladek z imitacją gałek i czarnymi napisami. Białe, specjalnie wycierane aby je trochę postarzyć. Będą się wyjątkowo prezentowały na stole w Twojej kuchni z ziołami.

Podwójne osłonki na kwiaty z motywem lawendy, metalowe. Rozświetlą Twój balon czy taras i będą pięknie prezentować się w ogrodzie.
Podwójne osłonki na kwiaty z motywem lawendy, metalowe

Podwójne osłonki lawendowe. Wykonane z metalu, ożywią Twój taras, balkon czy ogród. Zachwycą gości swoją prostotą i smakiem. Bardzo przydatne do kwiatów, łatwo zmienić miejsce, dzięki wygodnej i efektownej rączce.

metalowa konewka z motywem lawendy. Może służyć do podlewania kwiatów jak i osłonka
metalowa konewka z motywem lawendy

Wyjątkowa metalowa konewka. Specjalnie postarzana z delikatnym motywem lawendy. Może służyć do podlewania kwiatów jak i osobliwa osłonka na Twoje kwiaty. Zapraszam bardzo serdecznie do naszego sklepu, zawsze znajdziecie coś dla siebie wyjątkowo oryginalnego i godnego zazdrości waszych sąsiadów.