Osłonki Belldeco

Jeśli ktoś lubi jasne kolory w domu i ogrodzie, powinien pójść w kierunku mebli i dekoracji w stylu prowansalskim. Ten styl zajmuje bardzo ważne miejsce w Państwach takich jak Francja czy Irlandia, ale dzięki renomowanej firmie Belldeco możemy się cieszyć szerokim wyborem wyposażenia domu w tym stylu tu w Polsce. Przedmioty oferowane przez tą markę są oryginalne oraz dopasowane do potrzeb każdego. Dodatkami, które znajdą zastosowanie i w domu i ogrodzie są osłonki na doniczki, Belldeco posiada naprawdę bogata ofertę jeśli chodzi o osłonki w stylu prowansalskim.

 Kolekcja Jardin to osłonki Belldeco z dominującym kolorem zielonym oraz białym, ozdobione są napisami lekko prowansalskimi oraz nie posiadają gładkiej faktury tylko lekkie popękania bądź wytłoczenia.

Zielone osłonki na doniczki belldeco
Donice Belldeco Jardin
białę donice belldeco
Donice Belldeco Jardin Białe

 

Seria osłonek ceramicznych ozdobionych lilijką to ciekawy wybór, gdyż ich jasna kolorystyka podkreśla że są to osłonki w stylu prowansalskim. Jednocześnie posiadają bardzo modne wykończenia kolorystyczne, typu mięta albo pudrowy róż. Dużym ich zdobieniem są także artystyczne popękania.

Jasnoróżowa osłonka na donice marki Belldeco
Donice Belldeco Roma

Duży wybór cementowych osłonek to zapewnienie również wyboru wielu kształtów dopasowanych do różnych doniczek , firma ta posiada w ofercie osłonki na doniczki owalne, kwadratowe, prostokątne, okrągłe. Wysokość również można dostosować pod swoje upodobania.

 

 

Kwadratowe Donice belldeco
Osłonki Na Doniczki Belldeco z Decorem
Cementowa podłużna donica
Donica podłużna Belldeco

Zaś seria natural to fajne rozwiązanie dla fanów eco ponieważ osłonki chociaż z cementu wyglądają jakby były wykonane z kartonu. Ciekawe wykończenie zapewnia im wielu wielbicieli.

Piękne okrągłe osłonki na doniczki Belldeco
Osłonki na Doniczki Belldeco Natural

Osłonki Belldeco to czarujące dodatki na taras, parapet czy do ogrodu. Każdy się nimi zachwyci, a dodatkowo piękni ozdobią smutne doniczki sprzedawane wraz z kwiatkami, piękne kwiaty zasługują na piękne dekoracje.

 Kolor błękitny to kolor nieba, ciepłego i słonecznego, nie każda pora roku pozwala cieszyć się tym pięknym odcieniem, warto zainwestować w ten kolor chociaż trochę doskonałym pomysłem na to są osłonki na doniczki Fiore Blue.

 

piekne błękitne donice belldeco
Osłonki Ceramiczne Fiore Blue

Jak wiadomo aby ozdobić ogród trzeba jednak znaleźć przedmioty zaczarowane, duże oraz praktyczne osłonki Belldeco również to przewidziały i znalazły sposób aby na wejściu do ogrodu wzrok znalazł się właśnie na nich duże szare puchary pomogą rozwiązać ten problem i podkreślą je piękne kwiaty znajdujące się wewnątrz nich. Poszukiwana rewelacja dla kochających swoje ogrody.

Szara duża osłonka Belldeco Puchar
Duża osłonka Belldeco Puchar

Osłonki w stylu prowansalskim to cieszące się ciepłym odcieniem dodatki, zaskakujące w każdym calu. A jeśli jeszcze dodatkowo ozdobione są motywem kwiatowym to już w ogóle bajka posiadać taką dekorację w domu. Warto przyjrzeć się z bliska serii Azzurro, jednym słowem jest czarująca pod każdym względem. Posiadają naprawdę nietypowy a zarazem piękny odcień.

Osłonka Belldeco Azzurro

Również ich kształt może być całkiem nadzwyczajny płaski a zarazem szeroki dzbanek z uszami, ciekawa dekoracja.

Błękitne osłonki belldeco
Osłonki Belldeco Azzurro

 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą tej marki wszystkie dodatki oraz meble znajdziecie Państwo na naszej stronie, tylko u nas dla każdego coś miłego w pięknym prowansalskim stylu.