Obrazy W Stylu Prowansalskim

W naszym sklepie internetowym, który powstał dzięki inspiracji stylem prowansalskim, styl ten jest wyjątkowy ponieważ zawiera w sobie połączenie delikatności wraz z francuską elegancją. Nasza oferta jest w posiadaniu funkcjonalnych mebli oraz doskonałych dodatków, którymi między innymi są obrazy w stylu prowansalskim. Wszyscy dostępni u nas producenci, posiadają propozycję w tym temacie. Obraz prowansalski to zazwyczaj motyw kwiatów lub owadów, często można także spotkać obrazy typowo tematyczne na przykład grafika wanny do łazienki. W dzisiejszym wpisie zrobimy wszystko, aby pokazać Państwu każdy rodzaj dostępnych u nas obrazów, które zaskakują i pięknie się prezentują na każdym kroku. Odmień swoje wnętrze w łatwy sposób i dodatkowo na każdą kieszeń.

Czym byłyby obrazy w stylu prowansalskim gdyby nie można byłoby w nich spojrzeć na obrazki z lawendą, których wybór jest bardzo szeroki. Mogą być one bowiem wykonane z różnych materiałów między innymi takich jak metal. Tabliczki te cieszą się niebywałą popularnością wśród klientów, którzy poszukują żywych kolorów na każdy rodzaj ścian. Te obrazki z lawendą mają prostokątny kształt i oprócz grafiki ozdobione są delikatnymi jednakże widocznymi postarzeniami.

prostokatne tabliczki z lawendą
Metalowe Obrazki Z Lawendą

Tutaj mamy metalowy moździerz a w nim gałązki lawendy, dodatkowo widoczne są napisy, a wszystko to znajduje się na jasnym tle i postarzeniem na ramie.

prstokatny obrazek wykonany z metalu
Obrazki Z Lawendą

Kolejna metalowa tabliczka z lawendą w doniczce, to wspaniała dekoracja na przykład do kuchni. Tabliczki te spokojnie możemy polecić każdemu, gdyż są niezwykle łatwe w transporcie i montażu, ze względu na swoją lekkość.

Obraz prowansalski to jednak nie tylko wzór pięknej lawendy, ale także wiele innych kwiatów takich jak piękne, żółte słoneczniki, kolorowe tulipany czy też róże. Zachęcamy do obejrzenia ich wszystkich i wybrania tego, który trafia w gust najodpowiedniej.

kwadratowy obraz z grafiką kwiatów na płótnie
Obraz Prowansalski

Kwadratowy obraz z grafiką kwiatów umieszczonych w metalowym naczyniu. Jasne tło podkreśla piękne kolory. Całość umieszczona została na płótnie, które założone zostało na drewnianą ramę.

Obraz prowansalski drewniany to rewelacyjny pomysł od marki Pierrot, której motywy to zazwyczaj aniołki lub lawenda, obrazy te mają prostokątny lub kwadratowy kształt i dość jasne kolory. Do tych obrazów posiadamy także wieszaki, z którymi fajnie można skomponować cały zestaw.

prostokatny obraz z aniolkami
Obraz Aniołki

kwadratowy obraz z lawendą wykonany z drewna
Obraz z Lawendą

Ogromny wybór mamy także obrazów z różnymi, angielskimi napisami, które proponuje nam wiele cenionych marek między innymi Chic Antique czy też Clayre & Eef.

metalowa biała tabliczka z niebieskimi napisami
Obrazek Wino

prostokatny, metalowy obrazek z czerwonym tłem i jasnymi napisami
Obrazek Metalowy Chic Antique

Zapraszamy serdecznie do zobaczenia jak prezentują się wszystkie nasze obrazy w stylu prowansalskim, a są nimi nie tylko obrazki z lawendą, ale także wszystkie inne tabliczki z napisami, kwiatami, tablicami kredowymi. Polecamy także zapoznanie się ze wszystkimi innymi dodatkami, które można u nas znaleźć czyli na przykład zawieszki, donice, zegary, świeczniki i wiele, wiele innych. Funkcjonalność i piękno takie właśnie cechy przedstawia nam styl prowansalski. Do zobaczenia!