Obrazy w Stylu Prowansalskim

Obrazy w stylu prowansalskim to przedmioty, które mogą znaleźć się na każdej ścianie, nie zależnie od jej koloru. Nasz sklep posiada bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o kolorystykę oraz motywy takich obrazów. Obrazki prowansalskie bo to o nich dzisiaj będzie mowa ukazują się nie tylko grafiką lawendy, ale także jest w nich wiele innych kwiatów, a także na przykład napisów czy owadów. Obrazy w stylu prowansalskim, które chcielibyśmy Państwu pokazać to również różne kształty, a w nich prostokąty czy też kwadraty. Jeśli chcesz aby Twoje wnętrze już dziś stało się odmienione, odświeżone zajrzyj do nas na stronę i przekonaj się jakie ciekawe rozwiązania czekają właśnie na Ciebie.

Obrazy z lawendą to najczęściej spotykane dekoracje ścienne jeśli chodzi o styl prowansalski, więc i u nas nie może ich po prostu zabraknąć. A oto kilka naszych propozycji:

Kwadratowy obrazek z lawendą
Obrazek Prowansalski

Kwadratowy, drewniany obrazek o delikatnym bieleniu, można na nim ujrzeć grafikę z gałązką lawendy a nad nią napis oraz żółtego motylka. W naszym sklepie znajdują się także wieszaczki z tej samej kolekcji, co daje nam całkiem uroczy zestaw.

Prostokątny obraz podzielony na trzy części, posiada jasny kolor i motyw lawendy
Podłużny Obraz z Lawendą

Podłużne obrazy z lawendą to dekoracje eleganckie lecz delikatne i coraz bardziej popularne wśród zakupów. Jak widać obraz ten jest w bardzo jasnej kolorystyce, najwięcej jest na nim bieli, przez którą przebija się delikatny odcień fioletu. Obraz ten podzielony został na trzy równe kwadraty, na pierwszym widoczne jest serduszko zrobione z kwiatu lawendy, na drugim ozdobne buteleczki z postarzanymi etykietami, zaś na trzecim związane gałązki lawendy. Fantastyczna dekoracja do każdego pomieszczenia.

Obrazki prowansalskie to tak jak już pisaliśmy nie tylko motyw lawendy, ale też innych kwiatów więc takie przykłady też postaramy się Państwu tutaj ukazać, bo jednak ten styl to elegancja, ale subtelność i delikatność. Uniwersalność to także jego kolejna zaleta. Jednym z naszych producentów jest marka Clayre & Eef, której oferta jest naprawdę piękna i zachwycająca i tutaj mamy na przykład takie obrazki:

prostokątny obraz z motywem róży
Obraz Prowansalski Róża

Prostokątny obrazek dość prosto wykonany posiadający jasną, drewnianą ramę, a w niej grafikę róży umieszczoną na biało- zielonym tle.

jasny obraz z motywem róż
Duży Obraz Kwiaty

Tutaj mamy przepiękny obraz, który posiada także motyw mocno rozwiniętej róży, która znajduje się w fantastycznej barwie.

Obrazki prowansalskie to także nasze urocze tabliczki, z lawendą , kwiatkami czy też napisami, które są oryginalnym rozwiązaniem na przykład do kuchni, ponieważ są bardzo łatwe w czystym utrzymaniu.

metalowa tabliczka z grafiką lawendy w koszyku
Metalowa Tabliczka z Lawendą

Genialne obrazy w stylu prowansalskim to dekoracje na wszystkie ściany bez wyjątku. Mamy nadzieję, że tym wpisem podkreśliliśmy piękno jakie niosą ze sobą obrazy z lawendą lub też z innymi kwiatami. Zapraszamy także do obejrzenia wszystkich naszych dekoracji, ściennych, półkowych czy też podłogowych, ponieważ jest ich naprawdę wiele i na pewno każdy kto gustuje w tym klimacie znajdzie coś dla siebie. Na naszej stronie znaleźć można także meble oraz dekoracje z innych stylów takich jak skandynawski czy też industrialny. Zapraszamy!