Nowe zegary dworcowe

Właśnie pojawiły się w naszym sklepie nowe zegary dworcowe : ) Są to zegary, które z powodzeniem zastępują zwykłe zegary ścienne będąc jednocześnie fajnym i oryginalnym artykułem dekoracyjnym. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają!

Zegar Dworcowy z czarną rama i jasną postarzaną ramą ozdobiony metalową lilijką u góry
Zegar Dworcowy

Zegary dworcowe są często nazywane także zegarami kolejowymi. Jedna i druga nazwa odnosi się do tego, że zegary kształtem (i niekiedy zdobieniem tarczy) nawiązują do zegarów jakie kiedyś można było zobaczyć na stacjach kolejowych.

Piękny zegar dworcowy z niebanalnie odzobiona tarczą i rzymskimi cyframi
Zegar Dworcowy Retro

Największym zainteresowaniem cieszy się w naszym sklepie internetowym Zegar Dworcowy London, którego zdjęcie zobaczycie powyżej. Prawdopodobnie dlatego, że czerwone napisy na jego tarczy ciekawie kontrastują z czernią metalowej ramy. Patrząc na jego kształt, można natomiast zauważyć, że w porównaniu do innych dostępnych w naszym sklepie internetowym zegarów dworcowych, ma on dość prosty kształt i nie jest nazbyt ozdobny.

Piękny zegar dworcowy z motywem kwiatowym i białą ramą
Zegar Dworcowy W Stylu Prowansalskim

Bardzo ciekawymi zegarami ściennymi są także zegary dworcowe o stylizowanych poprzez celowe postarzenie tarczach. Są to zegary w stylu prowansalskim, na których tarczy często widnieją francuskie napisy.

Rewelacyjny zegar dworcowy w lekko szarawej kolorystyce
Zegar Dworcowy Chic Antique

Na koniec zegary dworcowe o bardziej ozdobnym kształcie, których metalowa rama przybiera bardziej fantazyjną formę. W górnych częściach tych zegarów mogą znajdować się na przykład metalowe ptaszki czy lilijki. Jak widać zegary dworcowe nie są nudne i jednolite. Wystarczy wybrać zegar, który najlepiej wpasuje się w Wasze wnętrze!