Metalowe Wieszaki Ścienne

Metalowe wieszaki to wspaniałe dekoracje, które są niezwykle mocne, solidne i zajmą honorowe miejsce na każdej ścianie na długie lata. W naszym sklepie jedną z naszych głównych zakładek w których znajduje się bardzo duży wybór produktów, to zakładka posiadająca wieszaki ścienne. Do wyboru jest bardzo dużo rodzajów między innymi różniącymi się grafiką, kształtem, a także materiałem z którego są wykonane. Jednak w dzisiejszym wpisie pokażemy oryginalne wieszaki wykonane z metalu. Nasz sklep jak już wiadomo to sklep przedstawiający prowansalski styl, w naszej ofercie znajduje się dużo różnych producentów, którzy zaskakują swoimi propozycjami, dzięki którym dodatki z naszej strony można dopasować w sumie do każdej aranżacji. Genialne dodatki, dekoracyjne przedmioty, i funkcjonalne rzeczy to są nasze priorytety.

Na przykład wieszaki ścienne od Belldeco to wspaniale wykończone rozwiązania, które służą do powieszenia ubrań lub ręczników, proszę zobaczcie sami dlaczego warto zainwestować w takie dodatki do wnętrz.

prostokatny wieszak z trzema haczykami zakończonymi ceramicznymi kulkami
Wieszak Metalowy Kitchen

Prostokątny tabliczka ozdobiona grafiką w jasnym, postarzanym kolorze z ciemnym, angielskim napisem KITCHEN, posiadająca trzy wieszaki zakończone ceramicznymi gałkami. Oryginalne wieszaki Belldeco nie tylko do kuchni, chociaż napis tak wskazuje.

biały metalowy wieszak z czterema haczykami
Wieszak Belldeco Man

Pomysłowy wieszak wykonany z białego metalu posiadający cztery wieszaki i cztery różne obrazki połączone ze sobą, wszystkie wskazują na męskie akcesoria, między innymi widać na nich parasol, kapelusz, but oraz aktówkę.

Jednym z rodzajów metalu jest żeliwo i tak właśnie wieszaki ścienne pokazuje nam Chic Antique, duński producent posiadający oryginalne pomysły, który nie spotkacie nigdzie indziej.

ciemno szary wieszak żeliwny o kształcie korony
Wieszak Żeliwny Korona Chic Antique

Pojedynczy wieszak żeliwny w ciemno szarym kolorze z bieleniem, wieszak ten posiada ciekawy kształt korony. Taki wieszak może zawisnąć wszędzie ponieważ nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a dodatkowo prezentuje się genialnie.

jasny wieszak w kształcie liścia
Wieszak Ścienny Chic Antique 1

Jasny wieszak wykonany z żeliwa, którego kształt przypomina klonowego liścia. Ten duński producent wie jak dodać delikatności nawet tymi najmniejszymi dodatkami.

Metalowe wieszaki to świetne rozwiązanie do kuchni, łazienki lub przedpokoju. Fantastyczny wygląd zapewnia każdy z nich.

Przykładem są metalowe wieszaki na klucze od Clayre & Eef, które wyglądają jak klatka dla ptaszków z napisem i oczywiście ptaszkami. Rewelacja!

metalowy wieszak w kształcie klatki na ptaszki
Wieszak Na Klucze 1

W ofercie posiadamy także wieszaki na ręczniki o dekoracyjnych kształtach.

postarzany, jasny wieszak na ręczniki
Wieszak Na Ręczniki Chic Antique

Zapraszamy do naszego sklepu gdzie znajdują się naprawdę oryginalne wieszaki pasujące do każdej aranżacji. Wieszaki te są mocne więc utrzymają każdy przedmiot nawet ciężkie zimowe kurtki. Polecamy także wszystkie dodatki do domu, które można znaleźć w naszym sklepie, a także wspaniałe meble i to nie tylko w stylu prowansalskim, wspaniałe przedmioty dla magicznych miejsc to właśnie można u nas odkryć. Wiele produktów w jednym sklepie to duża zaleta w dzisiejszych czasach gdzie wszyscy jesteśmy zabiegani. Krótko mówiąc do miłego zobaczenia!