Metalowe Tabliczki

Metalowe tabliczki to nowoczesne rozwiązania pasujące dla każdego, mają wiele pozytywnych atutów między innymi są one lekkie, łatwe w montażu i łatwe w czyszczeniu. Nasze metalowe tabliczki to kolorowe dekoracje posiadające wiele różnych motywów. Każdy z naszych producentów zawiera w swojej ofercie takie oto produkty. Tabliczki te mogą być wykończone na styl prowansalski czy też retro. Są one zazwyczaj w prostokątnym kształcie. Tabliczki retro podkreślony mają klimat postarzeniami, zaś te w stylu prowansalskim posiadają napisy lub grafiki, które go podkreślają.

owalna, biała tabliczka wykonana z metalu ozdobiona ciemnymi napisami
Tabliczka Metalowa Bathroom

Jedną z naszych nowości są białe tabliczki o owalnym kształcie z ciemnymi napisami są doskonałą dekoracją na przykład łazienki. Taka tabliczka dostępna jest w trzech rodzajach.

Marka Chic Antique, posiada dużą ofertę wyboru takich tabliczek w różnych kolorach. Przykładem są na przykład tabliczki z napisami.

prostokatny obrazek metalowy w jasnym kolorze z angielskimi napisami
Obrazek Metalowy Chic Antique

Jasny prostokątny obrazek z napisami, które zapewnią uśmiech na twarzy z rana. Dodatkowo piękny ptaszek podkreśli jego prowansalski styl. Tabliczka polecana do wszystkich rodzajów wnętrz, ponieważ jasny kolor jest niezwykle uniwersalny.

szary, prostokatny obrazek ozdobiony białymi napisami
Obrazek Metalowy Chic Antique

Tabliczki z napisami to także tabliczki retro które posiadają na przykład tło i same napisy tutaj widoczne jest połączenie szarego i białego koloru.

prostokatny obrazek wykonany z metalu ozdobiony grafiką pudełka z landrynkami
Obrazek Metalowy Chic Antique

Tutaj mamy z kolei tabliczkę trochę w stylu retro ponieważ ma ona postarzane tło, a na nim znajduje się obrazek ze szklanym pojemniczkiem, a w nim słodkie landrynki. Fantastyczny pomysł do ozdobienia ściany na przykład w cukierni.

Kwadratowy obrazek z niebieskim tłem a na nim trzy kolorowe lizaki
Obrazek Retro z Lizakami

Clayre & Eef również pokazuje nam swoją wersję jeśli chodzi o słodkie tabliczki retro, posiadają one kwadratowy kształt, dostępne są w czerech różnych kolorach, a także posiadają grafikę lodów, babeczek czy też lizaków. Niezwykłe słodkości z lekkimi postarzeniami to rozwiązania pasujące na przykład do kuchni.

Jasna tabliczka wykonana z metalu posiadajaca napisy i grafikę kurczaka
Tabliczka Metalowa Menu

Tabliczka z grafiką kurczaka to interesujący pomysł do ozdobienia ściany w restauracji, metalowy prostokątny kształt, ciekawe kolory oraz lekkie postarzenia na ramce to wszystko daje efekt, który zauważy każdy.

Jeśli chodzi o metalowe tabliczki w stylu prowansalskim to posiadamy w naszej ofercie tabliczki z grafikami kwiatów a w szczególności lawendy, róż oraz słoneczników. Są to obrazki, które podkreślają klimat ciepłej, słonecznej Prowansji, dzięki czemu w naszych wnętrzach nastanie właśnie takie ciepło, które jest nam niezwykle potrzebne w chwilach relaksu i odpoczynku.

prostokatny obrazek w jasnym kolorze z grafiką żółtego słonecznika
Metalowy Obrazek w Stylu Francuskim

Prostokątna tabliczka a na niej duży żółty słonecznik.

prostokatna metalowa tabliczka z motywem lawendy w skrzynce
Metalowe Tabliczki z Lawendą

Gałązki lawendy w drewnianej skrzyneczce.

Polecamy dekoracje ścienne takie jak tabliczki retro, tabliczki z napisami czy też wszystkie inne metalowe tabliczki, ale nie tylko. Ponieważ na naszej stronie można znaleźć wiele różnych rozwiązań na ścianę jakimi są obrazy, zegary czy też zawieszki, kolejne to doskonałe pomysły na półkę czyli takie jak pudełka, ramki czy osłonki i wiele wiele innych przedmiotów, które zaczarują nasze wnętrze. Zajrzyj i przekonaj się już dziś, jak wyjątkowo można zainwestować w swój dom, ogród czy też restaurację.