Metalowe Meble Belldeco

Marka Belldeco to renomowana polska firma, która posiada przeuroczy zbiór mebli i dekoracji w stylach takich jak retro, czy też prowansalski. Meble prowansalskie, które proponuje nam Belldeco, są wykonane z dbałością o każdy szczegół, ich stylizacja jest ciekawa i pełna pomysłów. Przedmioty te są oryginalne, zrobione zostały z solidnego materiału jakim jest drewno, więc jeśli ktoś poszukuje mebli trwałych możemy polecić właśnie te czarujące serie.

Kolejnymi produktami tego producenta są nadzwyczajne dekoracje, do każdego pomieszczenia oraz dodatkowo do ogrodu. Można spotkać u nas w sklepie wiele różnych rozwiązań pięknie zdobionych i wartych uwagi. Jednakże tutaj pragniemy pokazać coś co jest jednocześnie dekoracją jak i meblem, można je postawić w środku jak i na zewnątrz, są to wyjątkowo oryginalne metalowe meble Belldeco. Opiszemy je w sposób jak najbardziej szczegółowy, podzielimy je także na te do ogrodu, oraz na te które można umieścić i w domu i w ogrodzie.

Może zaczniemy od tych z podwójnym zastosowaniem. Meble prowansalskie do salonu cieszą się popularnością, ponieważ mogą służyć jako wizytówka, gdyż zachwycają pięknem i funkcjonalnością.

Ciemny metalowy mebel z blatem, półka i szufladami
Metalowa szafeczka Rustic Belldeco

Szafeczka z pięcioma kwadratowymi szufladkami, oraz z półką będzie bardzo dobrze prezentować się chociażby pod telewizorem. Z całości została wykonana z metalu jednak posiada solidny blat wykonany z drewna sosnowego. Ciekawe rozwiązanie z serii Rustic.

Kolorowa szafeczka metalowa belldeco w stylu loft
Loft Szafka Belldeco

Metalowe meble Belldeco to nie tylko ciemne meble w jednej kolorystyce. Tutaj pokujemy genialnie stylizowaną szafę z podwójnymi drzwiczkami, których fronty tak samo jak boki tej oto szafy są ozdobione kolorowymi pasami z lekkimi przetarciami. Szafa ta w środku posiada aż cztery półki.

Niski kwadratowy stolik Belldeco z drewnianym blatem i metalowymi nogami
Kwadratowy Stolik Belldeco

Tutaj mamy na przykład stolik, którego blat jest w kształcie kwadratu wykonany z jasnego drewna, zaś nogi ma metalowe w kolorze czerni. Przepiękny kontrast kolorystyczny.

Producent Belldeco pomyślał o tym aby jego metalowe meble były zaskakujące inne, aby po prostu każdy chciał je mieć. Myślę, że osiągnął zamierzony cel. Metalowe meble Belldeco to wyjątkowa kolekcja w której znajdziemy duży wybór jeśli chodzi o krzesła lub stoły. Można wybrać na przykład:

Jasny stolik wykonany z metalu w stylu prowansalskim
Stolik Okrągły Luna

Jasny okrągły stolik w stylu prowansalskim, którego blat został zrobiony z metalowej siatki, jego nogi zostały w specjalny sposób po wywijane, dzięki czemu prezentuje się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Pięknie zdobiony ciemny, metalowy stolik belldeco w stylu loft
Metalowy Stolik Belldeco

Ciemny prostokątny stolik z prawdziwie elegancką półką i z uroczymi nogami. Ten metalowy stolik znajdzie zastosowanie wszędzie i oczaruje każdego kto na niego spojrzy.

Jasne krzesło wykonane z metalu
Metalowe Krzesło Belldeco

Wyjątkowo zdobione oparcie krzesła gardeen green doda klimatu do ogrodu, po dodaniu miękkiej poduszki będzie doskonałym dodatkiem do wieczornych rozmów przy grillu.

 Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w którym znajdą Państwo przepiękne i magiczne meble prowansalskie, przeróżnych producentów. Każdy z nich ma inne zaskakujące pomysły, więc warto przejrzeć ofertę ich wszystkich. Warto zajrzeć też na asortyment dekoracyjny, który jest pełny delikatności oraz nutki romantyzmu. Odmień z nami swoje wnętrze w magiczny sposób.