Meble w stylu prowansalskim

Aranżacja wnętrz jest w pewnym sensie formą sztuki, gdyż bazuje na kolorach, formach i kształtach. Różnica polega na tym, że we wnętrzu dysponujemy przestrzenią, którą należy wypełnić tak, by mogła ona pełnić nie tylko funkcje dekoracyjne, ale przede wszystkim praktyczne.

Biurko Sekrtarzyk w stylu francuskim
Biurko Sekretarzyk Belldeco

Dostępne w naszym sklepie internetowym meble w stylu prowansalskim łączą w sobie te dwie, najważniejsze dla mebli funkcje: z jednej strony pełnią one funkcję ozdobną, są bowiem przepiękne i same w sobie stanowią piękną ozdobę wnętrza. Z drugiej strony meble prowansalskie są meblami bardzo praktycznymi, przede wszystkim dlatego, że są szalenie wygodne, ale także dlatego, że są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Biurko z szufladką i finezyjnym wykończeniem
Luna Biurko

 

Będąc na stronie internetowej naszego sklepu warto obejrzeć meble Belldeco. Są to w większości meble w stylu prowansalskim, ale znajdą Państwo wśród nich także metalowe meble ogrodowe Belldeco oraz meble w stylu industrialnym i rustykalnym.

Duży fotel Belldeco
Leeds Fotel Belldeco

 

Meble prowansalskie tej marki są wyjątkowe. Tapicerowane meble Belldeco są obite trwałymi i wytrzymałymi materiałami, meble ogrodowe mają wyjątkowe, często fantazyjne kształty , a meble drewniane zaskakują swą oryginalną stylistyką.

Przecierany stolik z serii Grigio
Grigio Stolik Belldeco

 

Meble w stylu prowansalskim są tak wyjątkowe, ponieważ sam styl prowansalski zachwyca jasnymi, pastelowymi barwami, dużą porcją naturalnych materiałów, solidnością wykonania oraz trwałością. Dokładnie tak, jak meble w tym stylu.

 

Okrągły czarny metalowy stolik vintage
Stolik Vintage Belldeco

Wykonane z drewna meble prowansalskie pochodzące od marki Belldeco mają często widoczne słoje litego drewna, są także specjalnie postarzane, by nadać im wyjątkowy efekt wizualny. Zabiegami, które pozwalają na nadanie meblom prowansalskim efektu postarzenia jest przede wszystkim szczotkowanie oraz bielenie drewna, a także liczne, nieregularne przetarcia farby naniesionej na drewniane powierzchnie.

Ozdobna komoda z pięcioma szufladami oraz motywem wieży eiffla
Komoda Grigio Belldeco

 

Poza tym dodatkową ozdobą są na meblach Belldeco są malowidła czy rzeźbione krawędzie. Ozdobne nogi stołów, rzeźbione podstawy foteli oraz podnóżków to szczegóły, dzięki którym meble w stylu prowansalskim pięknie prezentują się w każdym wnętrzu i stanowią jego ozdobę. Meble Belldeco są więc meblami na które powinien zdecydować się każdy miłośnik stylu prowansalskiego oraz celowo postarzanych i bielonych mebli.