Meble W Stylu Prowansalskim

Nasz sklep internetowy, zachwyca coraz większym wyborem mebli stylizowanych na styl prowansalski, zazwyczaj są to meble o białym odcieniu, ale ponieważ styl ten uwielbia zaskakiwać, i poszerza swoje możliwości, także nasza oferta wzbogaca się w nowe odsłony prowansalskich mebli. Przedstawiam Serię Arles, są to meble pochodzące z uroczego, romantycznego, pełnego elegancji Państwa jakim jest Francja. Te meble prowansalskie nie są w typowo białym kolorze, ich biel jest lekko kremowa przecierana co daje naturalne zdobienie, ich blat jest w kolorze ciemniejszego brązu z bardzo delikatnie bielony, do wyboru z tej serii są komody, stoły, szafki nocne, krzesła a także konsola.

 Meble w stylu prowansalskim to meble praktyczne, starające się zagospodarować miejsce, aby w jednym meblu zmieścić jak najwięcej przedmiotów.Fajnym przykładem na to jest podwójna komoda, czyli tak jakby dwie komody zostały ze sobą złączone, co daje nam jeden mebel dla dwóch osób. Szuflady oraz półki za drzwiczkami pozwolą zmieścić podwójną ilości rzeczy. Genialne rozwiązanie, szczególnie dla małych pomieszczeń.

Jasna komoda dla dwojga
Komoda Prowansalska Szeroka Arles

Dla osób mające wąskie lecz wysokie pomieszczenia do wypełnienia, doskonale sprawdza się meble prowansalskie z tej serii, które przy okazji będą się pięknie prezentować dzięki swoim stylowym kolorystycznym wykończeniom.

 Wąska szafa z drążkiem i szufladą, fajnie sprawdzi się na przykład w przedpokoju, na którym zazwyczaj zbyt dużo miejsca nie ma do wykorzystania.

Jasna waska szafa z drążkiem i szufladą
Wąska Szafa Prowansalska Arles

Komoda wąska posiadająca pięć szufladek, na pewno pomieści skarby, dokumenty, bądź posłuży jako mebelek na bieliznę. Doskonale sprawdzi się jako nie wielki dodatek do każdego wystroju wnętrza.

Komoda wąska z pięcioma szufladami
Komoda Prowansalska Arles

Stoliki kawowe to ostatnio bardzo popularne meble, nasz sklep internetowy ma ich pod dostatkiem praktycznie z każdej kolekcji znajdzie się taki stolik. Z Serii Arles do wyboru są aż dwa, jeden typowy niski salonowy z szufladą, zaś drugi doskonały na przykład do wypełnienia miejsca w kuchni, nie duży kwadratowy, obydwa w tym pięknym śmietanowym kolorze z ciemnym blatem, który niesamowicie podkreśla styl mebla.

Szeroki stolik kawowy z szufladą
Stolik Kawowy Arles
Maly kwadratowy stolik kawowy
Stolik Kawowy Arles

 Częsta rozterką osób zapraszających gości do domu, to pytanie ”gdzie oni wszyscy usiądą”, ”czy wszystkie talerze zmieszczą się na stole” . Już dziś może być koniec takich ciężkich pytań, przedstawiamy stół z dodatkowym blatem, gdy coś już się nie mieści na zwykłym rozmiarze, wystarczy wyjąć i doczepić jeszcze kawałek blatu, dzięki czemu mamy więcej miejsca na stole na wyjątkowe okazje.

Praktyczny stół w stylu prowansalskim
Stół Rozkładany Prowansalski Arles

Meble w stylu prowansalskim za każdym razem udowadniają, że są wyjątkowe i godne polecenia.

Dodatkiem do stołu są urocze wygodne krzesła, podkreślające styl prowansalski, jasna przecierana farba i miękkie siedziska to praktyczność, komfort i elegancja.

Jasne miękkie krzesło prowansalskie
Krzesło Prowansalskie z Podłokietnikami Arles

 Meble prowansalskie będą także idealnym wyposażeniem pomieszczenia takiego jak gabinet, z tej serii polecamy sekretarzyk z szufladkami i półkami, sprawdzi się idealnie.

Sekretarzyk w stylu prowansalskim
Sekretarzyk Prowansalski Arles

Lawendowy Kredens to sklep internetowy, który zadba o pomoc w dobrze odpowiednich dodatków nawet takich jakimi są meble w stylu prowansalskim. Zapraszamy.