Meble W Stylu Marynistycznym

Nasz sklep posiada pokaźną i zachwycającą kolekcje białych mebli nie tylko tych w stylu prowansalskim, który tak naprawdę jest podstawa naszego wizerunku, ale również mamy ciekawe, nowe, oryginalne meble marynistyczne. Seria tych mebli ukazuje jak pięknie i delikatnie można ozdobić meble, które z jednej strony ukazują się bardzo delikatnie i prosto, zaś z innej są mocno nietypowe i niecodzienne. Jak wiadomo styl marynistyczny, kojarzy się z morzem, marynarzami i każdym motywem przedstawiający się w tym temacie, więc jak wiadomo meble w stylu marynistycznym również muszą posiadać chociaż odrobinkę tego tematu. Odcień jaki posiada morze, to kolor niebieski, błękitny, wprost morski, więc dodatki które ukazują nam ten temat na naszych meblach powinny być w takiej kolorystyce dla podkreślenia tego oto stylu .

 Meble Marina to meble zachwycające właśnie tymi najdrobniejszymi dodatkami wskazującym na ten piękny marynistyczny styl. Meble te posiadają urocze małe motywy kotwicy, które pomimo swojej wielkości, dają świeżość i przykuwają uwagę.

Biały regał na wino
Regał Na Wino Marina

Biały regał na wino posiadający ogrom miejsca do przechowywania doskonale będzie wypełniał miejsce w kuchni, jadalni bądź restauracji, biały odcień daje tutaj pole do popisu jeśli chodzi o aranżację wnętrza.

Biała witryna z półkami i drzwiczkami
Biała Witryna Marina

Piękna biała witryna składająca się z półek za szklanymi drzwiczkami oraz z półek wypełnionych wiklinowymi koszyczkami. Interesujące połączenie dwóch stylów marynistycznego i prowansalskiego. Ach te meble marynistyczne zadziwiające po prostu.

Meble Marina to meble które pomogą urządzić niejedno pomieszczenie w domu. Dopasują się idealnie do różnych kolorów, dzięki swojemu białemu odcieniu. Prostota, nowoczesność i praktyczność to cechy które są poszukiwane przez każdego z nas. Ciekawe rozwiązania do salonu można uzupełnić właśnie tymi meblami.

 

Biała witryna wąska z drzwiczkami
Biała Witryna Wąska Marina

Biała wąska witryna będzie piękna dekoracja na przykład salonu, ponieważ dzięki przeszklonym drzwiczkom można w niej ustawić przedmioty, które mogą służyć jako dekoracje pomieszczenia na przykład figurki, książki, pamiątki lub zdjęcia.

Biały regał z czteroma półkami
Biały Regał Marina

Meble w stylu marynistycznym już pokazały jakie potrafią być niezbędne. Dzięki temu białemu regałowi ustawianie książek będzie łatwością, dzięki niemu można w domu ustawić piękną biblioteczkę , ponieważ przy każdej półce posiada literki. Piękny i praktyczny mebel.

Biała komoda Riviera z półką i szufladkami
Biała komoda Marina

Ta biała komoda pasuje do każdego pomieszczenia, nie to że prezentuje się nie tuzinkowo, to na dodatek może mieć zastosowanie jako niska witryna ponieważ posiada oprócz dwóch szufladek, przeszklone drzwiczki.

Meble marynistyczne pokazują że dzięki swojej delikatności pasują do każdego wnętrza, czy to eleganckiego czy nowoczesnego dopasują się zawsze. Niesamowite. Meble Marina uzupełnią także w praktyczny sposób przedpokój piękne ławy, które proponuje ta seria to coś niecodziennego połączenie uroczego siedziska z wieszakami i oparciem z lustrem to rewelacja tyle w jednym meblu spotkać to naprawdę rzadkość.

 

Wysoki mebel z ławą do przedpokoju.
Mebel Do Przedpokoju Marina

Jeśli meble w stylu marynistycznym to seria Marina jest idealna. Zapraszamy.