Meble Rimini

Meble francuskie to jedne z najbardziej poszukiwanych mebli w dzisiejszych czasach, ponieważ są niezwykłe jeśli chodzi o ich delikatne wykończenia zdobieniami a także zachwycają swoją pojemnością co daje nadzwyczajną praktyczność.

Meble Rimini to seria która wyróżnia się kolorystyką, gdyż są to meble w kolorze kremowym, z brązowym blatem, który jest stylizowany na styl shabby chic, co zostało podkreślone delikatnym bieleniem.Jest to nie zbyt droga kolekcja wykonana bardzo solidnie z dobrej jakości materiałów. Pięknie prezentujące się meble w stylu francuskim, zapewnią idealne kompozycje do każdego wnętrza. Można ułożyć z niej naprawdę fajne kombinacje czy to do kuchni czy też do jadalni, bądź sypialni.

Meble francuskie zachwycają każdego ten styl jest wyjątkowy, ciepły i wyrazisty. W tej serii można znaleźć każdy rodzaj mebla.

Kredens Rimini w stylu francuskim z szufladami i półkami
Kredens Rimini

Kredensy to wyjątkowe meble pięknie prezentujące się w kuchni, jadalni bądź salonie. Kredens Rimini to bardzo praktyczny mebel posiadający ogrom miejsca do przechowywania. Na dole znajduje się półka za drzwiczkami, nad nimi są umieszczone dwie szufladki. Zaś jego jakby druga górna część została zaprojektowana i wykonana jako witryna, która za oszklonymi drzwiczkami pięknie zaprezentuje na przykład uroczą zastawę stołową.

Kremowy regał w stylu francuskim z półkami
Regał Rimini

Meble w stylu francuskim Rimini to zachwycająca kremowa kolekcja, z nutką romantyzmu i elegancji. Regał posiadający cztery otwarte półki, i dwie szufladki na środku, idealnie sprawdzi się jako domowa biblioteczka albo jako miejsce na ważne domowe skarby typu ramki ze zdjęciami bądź dyplomy. Dzięki zdobieniu u dołu będzie prezentować się bardzo pięknie.

 Jeśli jakaś kobieta pragnie odnaleźć swoje magiczne miejsce w domu i pragnie mieć skromną, ale uroczą toaletkę, może skomponować całkiem niezły zestaw właśnie z serii meble Rimini.

Konsola w stylu francuskim z trzema szufladkami
Konsola Rimini

Konsola z trzema szufladkami pod blatem i przeuroczym zdobieniem.

Lustro w stylu francuskim z szufladkami
Nadstawka Rimini

Nadstawka, którą można umieścić na powyższej konsoli, albo na stole, tak naprawdę można ją przenosić ustawiać tam gdzie tylko znajdzie się na nią miejsce. Posiada dwie szufladki, w które można schować na przykład ukochaną biżuterię,oraz ruchome lustro, te dwa nie duże, ale jakże ważne udogodnienia dają jej dużego plusa aby ją mieć.

Taboret w stylu prowansalskim z miękkim siedziskiem
Taboret Rimini

A tutaj mamy taborecik pasujący idealnie, jego bardzo miękkie siedzisko zapewni naprawdę duży komfort siedzenia. Właśnie tu dokładnie jest pokazane jak zachwycające są nawet te najmniejsze meble francuskie.

Meble w stylu francuskim to meble pokazujące siebie z jak najlepszej strony, są bardzo delikatne więc można je również zastosować w sypialni, jest tutaj do wyboru szafka, bądź stolik nocny. Obydwa posiadają szufladki do przechowywania,a także francuskie zdobienie u dołu i na nóżkach. Potrafią spełnić te najważniejsze funkcje w danym pomieszczeniu.

Mała szafeczka w stylu prowansalskim z trzema szufladami
Szafka Nocna Rimini
Stolik nocny w stylu prowansalskim z dwiema szufladkami
Stolik Nocny Rimini

 

Meble Rimini to jedna z kilku naszych uroczych serii w kolorze kremowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami nie tylko mebli, ale także i dodatków w stylu prowansalskim.