Meble prowansalskie

Kliknij na MEBLE PROWANSALSKIE i zobacz je wszystkie!

Przecierane meble prowansalskie zrobione z drewna topolowego, pieknie rzeźbione i ręcznie malowane.
Meble prowansalskie

Postarzane meble prowansalskie to kwintesencja uroku, wdzięku i smaku południowej Francji. Ich piękna nie znajdziemy w zwykłych, tradycyjnych meblach dostępnych w sklepach sieciowych. Znajdują się na nich postarzające je przetarcia farby, bielenie i ciekawe rzeźbienia, dzięki którym nasze ręcznie malowane meble przecierane w stylu prowansalskim spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Pryecierane meble prowansalskie o kremowzch podstawach i ciemniejsyzch, bielonzch blatach.
Meble prowansalskie

Nasze meble prowansalskie różnią się także od prowansalskich mebli dostępnych w innych sklepach. To przede wszystkich za względu na ich cenę. Chociaż, aby wykonać stylowe meble w stylu francuskim potrzebne jest nie tylko wysokiej jakości drewno ale także jego odpowiednia obróbka i stylizacja, to staramy się aby nasze ceny były najniższe. Mamy nadzieję, że dzięki temu klimatyczny styl prowansalski zagości w Waszych domach.

Szafka Nocna Prowansalska
Szafka Nocna

Jedną z kolekcji naszych prowansalskich mebli są kremowe meble przecierane. Znajdujące się na nich przetarcia mają je celowo postarzyć i dodać meblom uroku. Meble te wykonane są z drewna topoli, a ich blaty są bielone. Wśród mebli tych dużą popularność zyskały różnego kształtu stoliki nocne shabby chic oraz szafki nocne, które mogą zostać postawione obok łóżek w sypialni lub obok sof i kanap w salonie.

Komoda W Stylu Prowansalskim z sześcioma szuflakami
Komoda W Stylu Prowansalskim

Urządzając lub chcąc odświeżyć sypialnię oprócz stolików nocnych przydadzą się w niej także takie meble prowansalskie, jak komody. Nasze przecierane komody shabby chic również mają kremowe podstawy i bielone blaty oraz są w całości wykonane z drewna topoli. Są to także idealne komody do pokoju dziecięcego.

Francuska konsola w stylu prowansalskim z półką na ole i szuflaą pod blatem
Konsola W Stylu Prowansalskim

Mniej standardowymi lecz szalenie modnymi przecieranymi meblami są ostatnio przecierane, prowansalskie konsole shabby chic. Są bardzo praktyczne, ponieważ można je postawić właściwie wszędzie i postawić na nich ulubione artykuły dekoracyjne lub prowansalskie dodatki czy też osłonki i doniczki na kwiaty. W salonie musi znaleźć się także stolik kawowy w stylu prowansalskim z tej samej serii. Oczywiście także dostępny w naszym sklepie.

Duży jasny kredens w stylu prowansalskim
Kredens Prowansalski

Nasze meble prowansalskie obejmują także meble do salonu o większych rozmiarach, a mianowicie witryny oraz regały, a także przecierane kredensy w stylu prowansalskim, które mogą być postawione tak w salonie jak i w kuchni. Inną przecieraną kolekcją mebli prowansalskich są równie tanie meble w stylu francuskim ozdobione ciekawym rzeźbieniem i odrobinę bardziej fantazyjnym kształtem.

Stolik nocny Ravenna
Stolik Nocny

Mają one ten sam, kremowy kolor i są to także meble przecierane z topoli. Podobnie jak w wyżej pokazanych meblach w kolekcji mebli w stylu francuskim znajdują się różne szafki i stoliki nocne oraz konsole shabby chic. Ponadto większe meble takie jak witryny, które świetnie sprawdzą się jako witryny kuchenne, można  bowiem postawić na nich ozdobną ceramikę kuchenną lub elegancką zastawę, ale mogą przydać się także w salonie. Oprócz zastawy można wyeksponować na nich pamiątki rodzinne lub ramki na zdjęcia.

Witryna Catania w stylu prowansalskim
Witryna w stylu Francuskim

Wśród większych mebli są także meble nie przeszklone, a mianowicie regał w stylu francuskim idealny na książki i bibeloty, a także piękny kredens prowansalski z przeszkloną górną i przysłoniętą drzwiczkami częścią dolną. Oprócz mebli prowansalskich w kolorze kremowym pięknymi są także prowansalskie meble bielone. Również wykonane z drewna topolowego, ale nie pokryte kremową farbą. Są to także meble postarzane, znajdują się na nich przetarcia, a bielenie jest nieregularne.

Stolik Nocny Kremowy Przecierany z dwiema szufladami
Stolik Nocny

I w tej kolekcji są mniejsze meble prowansalskie do tysiąca złotych, takie jak stoliki nocne oraz stylowe konsole o dwóch długościach. Krótsza konsola idealna jest do mniejszych wnętrz oraz tam, gdzie macie mniej miejsca do wykorzystania i liczy dziewięćdziesiąt centymetrów długości. Dłuższa konsola natomiast ma o jedną szufladkę więcej i liczy sto dziesięć centymetrów długości.

Konsola Prowansalska

Oprócz nich meble bielone obejmują także biurka w stylu prowansalskim, a dokładniej sekretarzyki, które mogą zostać wykorzystane w sypialni jako toaletki lub w pokoju dziecka jako biurko. W każdej z serii mebli w stylu prowansalskim i francuskim znajdują się także komody i szafki pod telewizor z miejscem na płyty i sprzęty elektroniczne, takie jak sprzęt DVD.

Szara długa komoda pod telewizor
Szafka Pod Telewizor

Jak widać nasze meble prowansalskie to meble bielone, postarzane, a także meble przecierane w stylu shabby chic. W porównaniu z innymi sklepami są to także meble tanie, także mamy nadzieję, że znajdują Państwo u nas meble w stylu prowansalskim oraz francuskim, których Państwo szukają!

Jedna myśl w temacie “Meble prowansalskie”

  1. Takie meble prowansalskie nadają niesamowity urok mieszkaniu. PRzyznam że wcześniej nie widziałam tego typy wykończeń, a w swojej lekkości cechują się bardzo ładnym stylem 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.