Meble Prowansalskie Ravenna

Nasz sklep to genialne miejsce w którym można znaleźć piękne dodatki i meble prowansalskie.Posiadamy zbiór najlepszych producentów z całego świata między innymi, Niemiec, Francji, Polski. Jeden z naszych polskich producentow to marka ciesząca się uznaniem wśród największym fanów stylu prowansalskiego, ich meble to niezwykłe serie, łączące piękno oraz funkcjonalność przedmiotów. Szczególnym zadowoleniem i powodzeniem cieszą się ich meble Ravenna to cudowne typowo prowansalskie białe meble, które zostały połączone z kontrastującym ciemniejszym blatem, który jest delikatnie bielony.  Ta kolekcja, przedstawia niezwykłą delikatność, elegancję oraz prostotę, ponieważ te meble prowansalskie nie zawierają zbyt wykwintnych zdobień, a i tak jednocześnie dając masę zadowolenia. Białe meble doskonale nadają się do każdego wnętrza, są niezwykle uniwersalne pod względem kolorystycznym, ale meble Ravenna są także dopasowane do każdych połączeń z wystrojem niezależnie od użytych dodatków i stylizacji wnętrza.

Meble prowansalskie to dodatki które znajdą swoje miejsce w każdym pomieszczeniu na przykład do sypilani pięknie będą się komponować komody i stolik nocny z uroczej serii białych mebli Ravenna.

Biała komoda w stylu prowansalskim z szufladami
Komoda Prowansalska Ravenna

Komoda z dość głębokimi dwiema mniejszymi i dwiema większymi szufladami, zapewni pojemność w przechowywaniu.

Komoda w stylu prowansalskim z szufladami i drzwiczkami
Komoda Prowansalska Szeroka Ravenna

Komoda szeroka z trzema szufladkami i trzema drzwiczkami, doskonale sprawdzi się nie tyko w sypialni, ale także w innych pomieszczeniach typu salon, bądź przedpokój.

Stolik nocny z półką i szufladką
Stolik Nocny Ravenna

Stolik nocny Ravenna, nie zaduży ale za to z dodatkową szufladką i półką będzie idealnym dopełnieniem w sypialni koło łóżka, bądź w salonie obok fotela. Podręczne miejsce na odstawienie książki, bądź szklanki.

Niezwykle popularnym meblem stały się konsole, które posiadają szufladki do przechowywania podręcznych drobiazgów typu klucze, listy, a także mają długie blaty, dzięki którym można ozdobić pomieszczenie na przykład wazon z bukietem pięknych kwiatów. W serii Ravenna także nie mogło ich zabraknąć.

Biała konsola z dwiema szufladkami
Konsola Prowansalska Ravenna

Piękna konsola z dwiema szufladkami umieszczonymi pod lekko bielonym, ciemnym blatem.

Biała konsola z trzema szufladkami
Szeroka konsola Ravenna

Szersza konsola z dwoma mniejszymi i jedną większą szufladką, w interesujący sposób zagospodaruje miejsce na przykład na przedpokoju.

Doskanałym wypełnieniem salonu mogą okazać się te białe meble , dzięki swojej uniwersalności, prostocie wykonania, doskonale dopasują się do koloru ścian, czy dodatków. Ta niezwykle elegancka i pełna stylu seria proponuje ciekawe rozwiązania do każdego z pomieszczeń.

Stolik kawowy w stylu prowansalskim
Stolik Kawowy Ravenna

Stolik kawowy z szufladką pod blatem idealny na przyjacielskie spotkania przy kawie.

Biały regał z półkami i drzwiczkami
Regal Prowansalski Ravenna

Piękny biały regał z półkami i drzwiczkami na dole, stworzy prawdziwą prowansalską biblioteczkę.

Zapraszamy do zapoznania się z tymi cudownymi dodatkami jakimi są meble Ravenna, a także do zobaczenia co jeszcze oferujemy wraz z naszymi producentami. Przedmioty w stylu prowansalskim to oryginalne i niepowtarzalne dodatki do każdego wnętrza.