Meble Prowansalskie Catania

Meble Catania, jest to seria stworzona dla każdego rodzaju pomieszczeń. Meble z tej serii posiadają piękne zdobienia a dopełnieniem serii jest kolor. Połączenie brązowego, zszarzałego blatu z szarą podstawą.

Meble są na każdą kieszeń, więc jest to duży plus tej serii. Meble Livin Hill to niepowtarzalny wygląd, styl i klasa.

Gdy tylko seria Catania pojawiła się po raz pierwszy, sprzedała się jak świeże bułeczki. Po niecałych dwóch miesiącach została wznowiona.

Ta piękna seria mebli jest pięknem samym w sobie. Idealnie komponuje się w jasnych pomieszczeniach.

Poniżej przedstawimy kilka jej produktów.

Zapraszam! 🙂

Witryna prowansalska Catania

Witryna powyżej, to niewielki mebel, bo wysokość liczy 160cm. Zgrabna i urocza a zarazem pakowna. Dzięki jej przeszklonym szybkom staje się jeszcze delikatniejsza. Posiada praktyczną szufladkę, w której zmieszczą się drobiazgi. Dopełnieniem są niziutkie, wykręcone oraz zdobione nóżki.

Szafka prowansalska Catania
Szafka prowansalska Catania

Meble prowansalskie Catania to także szafka nocna, idealna do sypialni Twoich marzeń. Posiadając ten mebel masz wszystko pod ręką. Szufladka i szafeczka sprawią, że Twoja sypialnia będzie schludna, a lampka nocna pięknie prezentowana.

Stolik nocny Catania
Stolik nocny Catania

Stolik nocny to druga propozycja do sypialni. Jeśli wolisz wszystko mieć pod ręką, nie chcesz szukać w szafce, to ten model jest dla Ciebie stworzony. Tak jak wszystkie meble Catania, posiadają śliczne zdobienia a blat dopełnia swój magiczny wygląd.

Stół prowansalski Catania

A może Twoja kuchnia potrzebuje trochę szaleństwa? Mamy rozwiązanie!

Ten oto stół nada świeżego akcentu w Twoim pomieszczeniu.

Kredens prowansalski Catania

Niedaleko stołu proponujemy postawić Kredens. Praktyczny, bardzo klimatyczny. Jego dolna część jest głębsza, dzięki czemu możemy wyeksponować blat, który dopełnia jego niesamowity charakter. Kredens ten jest bardzo pojemny. Dolna część posiada dodatkowo półkę. Na górze zaś można postawić swoje piękne, nietypowe zastawy stołowe i inne dodatki.

Konsola prowansalska Catania

Meble prowansalskie w tym wydaniu pokazują nie tylko wygląd ale także praktyczność mebli. Konsola może stać zaczynając od przedpokoju, salonie ale także w Twoim gabinecie! Idealnie sprawdza się do pracy z domu. W szufladkach jest dużo miejsca, gdzie można przechowywać swoje drobiazgi.

Komoda prowansalska RTV Catania

Skoro mowa o salonie, potrzebujemy komody pod telewizor! Meble Livin Hill są w pełnych kompletach. Znajdziemy wszystko czego potrzebujemy z danej serii dlatego też nie może zabraknąć tak praktycznej komody jak ta! Jak wszystkie powyższe meble prowansalskie, posiadają zdobienia i piękne nóżki. Duża wnęka poniżej blatu pozwala na ustawienie potrzebnego sprzętu, którego nie może zabraknąć! Dodatkowo szuflada i dwie półki z drzwiczkami. Piękne, praktyczne dopełnienie mebelka!

Komoda prowansalska Catania 1

Komoda to także mebel, potrzebny w każdym pomieszczeniu.

Meble Catania posiadają wiele rodzai komód. Powyżej występuje klasyczna wersja. Dwie pojemne szufladki i półka znajdująca się za drzwiczkami. Wyprofilowane nóżki a także stylowe uchwyty, które dopełniają mebel.

Jak widzimy, meble Livin Hill są to produkty stworzone do dekoracji pomieszczeń. Nie trzeba posiadać dużo dotatków, keidy posiada się tak piękną i malowniczą serię Catania.

W celu zapoznania się z całym asortymentem serii Catania a także mebli Livin Hill, zajrzyj na naszą stronę internetową.
www.lawendowykredens.pl

Zapraszamy już dziś!