Meble Prowansalskie

Meble prowansalskie to meble zadziwiające, zachwycające, nie tylko swoim wyglądem, ale i praktycznością oraz uniwersalnością. Są to zaczarowane meble, które doskonale wzbogacą każdą aranżację. Dopasują się do każdego wnętrza i będą błyszczeć i zadowalać każdego. Kolor biały, w którym zostały wykończone to kolor, który rozjaśni wnętrze, a przy okazji optycznie je powiększy.

Meble prowansalskie cieszą się bogatą ofertą mebli, która znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Konsole, mało znane a jakże przydatne meble, są to inaczej wąskie stoliki z dodatkowym miejscem do schowania skarbów, zazwyczaj tym miejsce jest szuflada. Konsola będzie idealnie wypełniała przestrzeń na przedpokoju, na blacie można postawić na przykład doniczkę z kwiatami, albo jakąś ładną lampkę, zaś w szufladzie miejsce znajda na przykład rachunki, albo listy. Meble Przecierane z serii Elisa to doskonały wybór dla osób ceniących sobie połączenia prostoty z elegancją. Wyjątkowe meble, które zaczarują każde wnętrze i każdego to właśnie ta Francuska seria mebli przecieranych.

Biała lekko przecierana francuska konsola
Konsola W Stylu Francuskim Elisa

Komody w stylu prowansalskim to zjawiskowe meble, które w każdym domu odnajdą się doskonale, mogą być szersze, węższe, z szufladkami, albo drzwiczkami. Ten styl pokazuje, że pomysłów i rozwiązań jest wiele. Jak wiadomo każdy chce być oryginalny, wyjątkowy, niepowtarzalny, nie tylko pod względem wizerunku swojego, ale także swojego mieszkania, które jest tak samo naszym odbiciem, więc tak samo jak dbamy o siebie, też warto zadbać w podobny sposób o dom. Komody z tej serii to meble przecierane celowo lekko postarzane, dzięki czemu ich piękno zostaje podkreślone na sto procent. Warto przyjrzeć się im z bliska.

Przecierana biała komoda z pięcioma szufladami
Komoda W Stylu Francuskim Wąska Elisa

Wśród tych mebli w stylu prowansalskim jest również zachwycająca niespodzianka dla pań, które posiadają bogatą kolekcję biżuterii, którą ciężką pomieścić, tak aby łańcuszki się nie poplątały, bo później trudno je odplątać. O którą trzeba dbać i przechowywać jak największe skarby, szczególnie jeśli jest drogocenna, sentymentalna. Francuskie meble myślą o każdym i tu właśnie ukazuje się nam ta piękna komoda na biżuterię z wieloma skrytkami i nawet lusterkiem. Przy niej każda kobieta poczuje się wyjątkowo.

Piękna praktyczna komoda na biżuterię
Komoda W Stylu Francuskim Na Biżuterię

Salon i jadalnia to wyjątkowe pomieszczenia, do których zapraszamy gości, więc powinny prezentować się nadzwyczajnie uroczo i reprezentacyjnie. Warto więc zainwestować w meble prowansalskie, które zachwycają każdego, pasują na każdą okazję, do każdego wnętrza. Seria Elisa to seria biała, delikatna jej meble przecierane są niepowtarzalne.

Francuskie meble w stylu prowansalskim to meble, których wykonanie jest z zadbaniem o każdy szczegół. Lekkie przetarcia farby w całości podkreślają styl prowansalski. Stół pięknie zdobiony u podstawy, wyróżni się w oryginalny sposób.W salonie uroczo będzie wyglądać również witryna z oszklonymi drzwiczkami, która wyeksponuje każdą rzecz która znajdzie się w jej środku.

Biały stolik kawowy w stylu francuskim
Stolik Kawowy W Stylu Francuskim Elisa
Biała witryna w stylu francuskim
Witryna W Stylu Francuskim Elisa

Białe francuskie meble przecierane, które wprowadzą nastrój i styl do każdego domu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą magicznych mebli i dodatków w stylu prowansalskim!

2 myśli w temacie “Meble Prowansalskie”

  1. Bardzo podobają mi się meble w stylu prowansalskim. Biel jest ponadczasowa, niestety teraz w sklepach często kupić takie meble natomiast renowacja starych jest trudna i kosztowna.

Możliwość komentowania została wyłączona.