Meble Livin Hill

 

Naszym priorytetem jest dekorowanie wnętrz w sposób praktyczny i schludny. Posiadamy wiele różnych propozycji pasujących do każdego wystroju. Naszą miłością jest styl prowansalski i właśnie nią chcemy zarażać. Ten styl to jest coś wyjątkowego, magicznego, łączy on bowiem delikatność, elegancję, romantyzm i praktyczność. Te cechy są tak bardzo ważne i pożądane we wnętrzach. Uwielbiamy opisywać i chwalić się tym ogromnym asortymentem, który posiadamy i stale powiększamy. Warto zwrócić na niego uwagę pod każdym względem, ponieważ dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były dla każdego i na każdą kieszeń. Dzisiaj zajmiemy się opowiadaniem o meblach Livin Hill, są to meble prowansalskie pokazujące swój styl cały czas.

Meble Livin Hill to zbiór kilku serii różniących się od siebie niemal wszystkim, dzięki czemu można je dopasować do większości kolorów ścian czy też innych dodatków. Livin Hill prezentuje dwie kolekcje, które są w kolorze kremowym i obie także posiadają bielony blat, który podkreśla, że są to typowe meble prowansalskie. Są to meble Rimini i Pesaro, są niezwykle podobne jednak odcień blatu różni się.

 

 

Obie mają piękne konsole, które rozświetlą miejsce na przedpokoju, a dodatkowo dzięki szufladkom, można w nich przechowywać przedmioty potrzebne pod ręką.

jasna konsoal z szufladami i półką
Konsola W Stylu Francuskim

Konsola Rimini z czterema szufladkami i półką.

jasna konsola w stylu prowansalskim z trzema szufladmi i bielonym blatem
Konsola Prowansalska

Konsola Pesaro z trzema szufladkami pod którymi znajduje się lekko falowane zdobienie.

Znajdą tu Państwo także regały przy, których widać że seria Rimini posiada bardziej ekstrawaganckie zdobienia, zaś Pesaro bardziej prosty krój. Meble Livin Hill są wyjątkowo solidne i trwałe, a pomimo tego wcale nie są drogie.

Prowansalski regał z półkami i szufladami
Regał W Stylu Francuskim

Regał rimini z dwiema szufladkami pośrodku i dekoracyjnym wykończeniem na dole.

uroczy prowansalski regał z półkami
Regał W Stylu Prowansalskim

Pesaro regał z czterema otwartymi półkami i także dwiema szufladami tylko tym razem znajdują się one u dołu.

 Znajdą się w nich także wszystkie inne potrzebne meble. Zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia tych pięknych kolekcji Livin Hill. Jednak meble prowansalskie danej firmy to nie tylko meble kremowe, ale także nie mogło zabraknąć jakże uniwersalnej bieli. W tej kolorystyce możemy przedstawić Ravenne i Latine. Obie serie nie są zbytnio ozdobione. Króluje u nich czysta biel, prosty krój, jednak ta ich delikatność jest bardzo elegancka. Więc są to doskonałe meble dla osób ceniących sobie subtelne piękno.

Stolik nocny z szufladką i półką
Stolik Nocny Ravenna

Stolik Nocny Ravenna z szufladką i półką oraz z kontrastującym blatem.

Biała komoda z szufladami i drzwiczkami
Komoda Prowansalska Latina

Szeroka komoda z trzema szufladami i trzema drzwiczkami, zachwycająca seria Latina.

Livin Hill ukazuje także serie takie jak Merano, Limena czy też Verona, są to bardzo elegancko wykończone meble z pięknymi uchwytami i zachwycającymi ogólnym wykończeniem. Genialne wykończenie pomieszczeń takimi meblami to czysta przyjemność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką proponują meble Livin Hill, a także innych wspaniałych mebli w stylu prowansalskim. Nasz sklep także dysponuje niezwykle bogatą ofertą dekoracji w stylu retro i prowansalskim. Pokochaj ten magiczny francuski styl tak jak my !