Meble Latina

Meble w stylu prowansalskim stały się ostatnio niezwykle popularne, między innymi dlatego że posiadają ogromną ilość zalet są piękne, praktyczne, eleganckie, no i uniwersalne, można je spokojnie dopasować do większości aranżacji. Głównym ich przewodnikiem są białe meble, gdyż dodają jasności, świeżości i podkreślają delikatność tych solidnych mebli. W dzisiejszym wpisie pragniemy zaprezentować naturalnie zachwycając meble Latina, jest to seria niebywale pożądana w ostatnim czasie. Te meble w stylu prowansalskim to naprawdę unikaty, cała seria jest stworzona po to aby móc nimi umeblować nie jedno pomieszczenie. Doskonale nadają się do salonu, pokoju dziecięcego, sypialni, a także do kuchni. Są zaprojektowane tak aby łączyć minimalizm – prostotę z czarującą nutą elegancji, dzięki której widać, że te białe meble po prostu mają klasę.

A teraz spróbujemy w najmniejszych szczegółach opisać każdy z poszczególnych mebli.

Meble Latina, które idealnie wpasują się w nastrój salonu:

Biały stolik kawowy z oszklonym blatem i szufladami.
Stolik Kawowy Latina

Stolik kawowy niby niewielki ale posiada dwie szuflady, półkę no i jeszcze ten uroczy przeszklony blat.

Biała komoda pod telewizor z szufladkami i półka
Komoda Pod Telewizor Latina

Komoda pod telewizor to coraz częściej spotykany mebelek który znajduje się w centralnej części mieszkania, więc po prostu musi zachwycać. Meble Latina dały tutaj możliwość zakupu takiej komody w kolorze czystej bieli posiadającej szeroką szufladę na dole, oraz cztery małe o kwadratowym kształcie. Ma także otwarta półkę na dekoder czy odtwarzacz DVD.

Białe meble od cudownego producenta posiadają także w swej kolekcji dwie komody, które mogą znaleźć się w salonach lub sypialniach. Jak wiadomo komoda powinna być pojemna mimo swoich niewielkich rozmiarów, a dodatkowo powinna być piękna. Meble Latina pokazują nam jak urocze mogą być meble w kolorze uniwersalnej bieli z dodatkiem metalowych uchwytów.

Biała komoda z szufladami i drzwiczkami
Komoda Prowansalska Latina

Komoda szeroka z trzema szufladkami i trzema parami drzwiczek za którymi ukryte jest miejsce do przechowywania. Pojemna, prosta, magiczna! Polecamy.

biała komoda z szufladami.
Komoda Prowansalska Latina

Ta komoda to delikatny mebelek posiadający różny rozmiary szufladek ,dzięki czemu może mieć różne zastosowania. Można w niej przechowywać dokumenty, ubrania, kosmetyki, czy też inne skarby. Pofalowany dół komody dodaje niezwykle ozdobnego efektu.

 Jak wiadomo każda seria jeśli chodzi o meble w stylu prowansalskim posiada kredens, jest to jeden z mebli którym zachwycają się wszystkie pokolenia, kiedyś o taki mebel było bardzo trudno w dzisiejszych czasach dzięki takim sklepom jak nasz wszystko staje się łatwiejsze.

Biały kredens prowansalski z półkami i szufladami
Kredens Prowansalski Latina

Biały kredens z oszklonymi drzwiczkami na górze, dwoma szufladkami pośrodku oraz parą białych uroczych drzwiczek na dole. Pojemny pięknie prezentujący się mebel idealny do jadalni lub kuchni.

Czym, że by było mieszkanie bez regału, który jest niezbędny do przechowywania książek, pamiątek i innych ważnych przedmiotów które doskonale prezentują się na otwartej przestrzeni.

Regał prowansalski z półkami i szufladami
Regał Prowansalski Latina

Regał ten posiada aż cztery otwarte półki i dwie szufladki na dole. Ten czysty biały odcień pokaże państwa biblioteczkę naprawdę z najlepszej strony. Jednym słowem on jest po prostu czarujący.

 Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi meblami i dodatkami nie tylko w stylu prowansalskim znajdującymi się na naszej pięknie zrobionej stronie internetowej. Wejdź, zobacz i zakochaj się już dziś!