Meble Classic Belldeco

Kliknij na MEBLE BELLDECO i zobacz je wszystkie!

Kolekcja Classic Belldeco, to dębowe meble Belldeco o prostej i klasycznej linii.
Meble Belldeco

W dzisiejszych czasach znalezienie ciekawych i niesztampowych mebli staje się coraz trudniejsze. Meblami, które różnią się od tych zwykłych, dostępnych w sieciówkach są meble w stylu prowansalskim. Są to meble, które przede wszystkim zachwycają swoim wyglądem, ale także są trwałe i solidnie wykonane. Najlepiej świadczą o tym dostępne w naszym sklepie meble Belldeco pochodzące z wyjątkowej i szalenie stylowej kolekcji Classic Belldeco.

Wypoczynkowe meble Classic Belldeco, czyli dębowe stoliki kawowe oraz sofy idealne do salonu.
Meble Classic Belldeco

Marka Belldeco to rzetelna firma, która stawia nie tylko na piękno i styl, ale także na jakość i solidność wykonywanych mebli oraz artykułów dekoracyjnych. Meble w stylu prowansalskim tej marki, które pochodzą z serii Classic mają jeszcze jedną, bardzo dużą zaletę. Mają one neutralne kolory, które były, są i będą zawsze modne. Są to kolory, które charakteryzują styl prowansalski, a mianowicie tak zwane „kolory ziemi”, czyli kolor piaskowy, brązowy, kremowy oraz beżowy i oczywiście cała skala ich odcieni.

Dębowe krzesła Belldeco, czyli tapicerowane i efektowne krzesła w stylu prowansalskim.
Krzesła Belldeco

Krzesła w stylu prowansalskim z serii Classic Belldeco to krzesła, które zachwycają nie tylko swą wygodą, ale także elegancką prostotą. Dębowe drewno z których są wykonane jest dodatkowe bielone, co wygląda bardzo stylowo. Krzesła te występują w różnych modelach, a dokładniej różnie stylizowana jest ich tapicerka na oparciu.

Krzesła Belldeco to wielka różnorodność, wśró tak licznych modeli znajdziecie idealne dla Was krzesła prowansalskie!
Krzesła Belldeco

Tapicerka ta wykonana jest z naturalnego lnu i jest bardzo wytrzymała. Wygodę siedzenia krzeseł Belldeco zapewnia natomiast odpowiednia miękkość ich oparć oraz siedzisk. Ponadto siedziska krzeseł są dość szerokie, co także zapewnia komfort siedzenia. Oglądając meble Belldeco warto zwrócić uwagę na szczegóły, które czynią z nich meble wyjątkowe. Dla przykładu na krzesłach, a dokładniej na ich nogach znajdują się drobne zdobienia dodające krzesłom uroku.

Krzesło z podłokietnikami belldeco
Krzesło z Podłokietnikami

Meble w stylu prowansalskim tej marki są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu – mamy nadzieję – każdy znajdzie u nas to, czego szuka. Krzesła Classic Belldeco dostępne są także w wersji z oparciami. Krzesła z podłokietnikami świetnie wyglądają postawione samodzielnie, przy biurku lub toaletce.

Mięciutki fotel Belldeco w szarym odcieniu
Fotel Classic Belldeco

Fotel Classic Belldeco wykonany jest z tego samego, bielonego dębu i obity beżową tapicerką. Modelem, który cieszy się największym zainteresowaniem jest fotel Classic z dużą, wygodną poduchą. Ponadto znajdziecie u nas także tapicerowane fotele z tej serii, których rama prawie w całości ukryta jest pod lniana tapicerką.

Beżowy pikowany fotel belldeco
Fotel Pikowany Classic Belldeco

Meble Belldeco to również dębowe, rozkładane stoły idealne do jadalni. Ich blaty mają różne kształty i rozmiary, dzięki czemu każdy znajdzie u nas stół Belldeco odpowiednim rozmiarze. Stoły z kolekcji Classic Belldeco zachwycają przede wszystkim swą prostotą, w której ukryte jest ich piękno i elegancja. Większość z nich to bielone stoły rozkładane, jednak kolekcja ta zawiera także stoliki kawowe.

Duży stół okrągły drewniany belldeco
Stół Classic Belldeco

Nasze meble w stylu prowansalskim to także większe, dębowe meble. Największym z nich jest Biblioteka Belldeco z ruchomą drabinką. Biblioteka ta jest długa aż na trzy metry. Jest to mebel idealny zarówno do gabinetu, gdzie będzie można postawić na nim mnóstwo książek, jak i do salonu, gdzie będzie idealną ekspozycją dla zdjęć i pamiątek rodzinnych.

Szara sofa  marki Belldeco
Classic Sofa

Na koniec najwygodniejsze meble Belldeco, a mianowicie sofy Classic, które tak jak krzesła i fotele mają dębowe ramy i beżową tapicerkę. Dużą zaletą sof jest łatwość ich czyszczenia. Poduchy można z nich bowiem łatwo zdjąć z sof, aby odkurzyć samą sofę. Ponadto tapicerkę można zdjąć z poduszek i wyczyścić osobno.

Jasna sofa 2-osobowa belldeco
Sofa Belldeco Classic

Mamy nadzieję, że przekonaliście się, iż meble Classic Belldeco to stylowe meble prowansalskie, które z jednej strony są gustowne i efektownie wyglądają, a z drugiej, dzięki naturalnym i wysokojakościowym materiałom, są meblami trwałymi i solidnymi. Zapraszamy Was zatem na stronę naszego sklepu internetowego, gdzie będziecie mieli okazję obejrzeć wszystkie dostępne na rynku meble Belldeco.