Meble Bielone

Meble bielone wprowadzają prawdziwy elegancki klimat do wnętrz w których się znajdują, są w kolorze brązu, dzięki przetarciom jest to jaśniejszy odcień, co doskonale sprawdza się jako rozświetlenie pomieszczeń. Typowo prowansalskie, meble a zarazem dodatki do mieszkań.

Przepiękna konsola w prowansalskim stylu celowo postarzana co dodaje jej uroku,
Konsola prowansalska bielona owalna

Konsola prowansalska bielona to niesamowity mebelek o interesujących kształtach z jedną szufladą , mebel ten może posłużyć jako stół, półka lub inne zastosowanie wedle uznania.

Śliczny stolik nocny bielony z dwoma szufladkami.
Stolik Nocny Prowansalski Bielony

Stolik nocny z dwiema szufladkami to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie piękno i prostotę jaką posiadają meble prowansalskie.

Rewelacyjnie ozdobiony stół prowansalski, udekoruje twój salon.
Stół Prowansalski Bielony

Stół prowansalski bielony to doskonały pomysł na udekorowanie praktycznym przedmiotem jadalni bądź salonu. Jego wykonanie podkreśla piękne wykonanie zdobienia u dołu blatu. Po raz kolejny zostaje udowodnione, że solidne meble w stylu prowansalskim są nie zastąpione.

Komoda prowansalska z trzema szufladami, których fronty zostały ozdobione tablicami do pisania kredą.
Komoda Prowansalska Bielona Niska

Prowansalska komoda bielona to mebel z trzema szufladami, których fronty są w praktyczny sposób ozdobione czarnymi tablicami, co najciekawsze można na nich pisać kredą. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na taki mebel również rodziny z dziećmi, bo jak wiadomo one kochają malować po ścianach lub meblach. Meble bielone to jednak niesamowite rozwiązania do domu.

Bardzo pojemna komoda z czterema szufladkami i półkami.
Komoda Prowansalska Bielona Szeroka

Rewelacyjna szeroka, pięknie zdobiona z solidnej kolekcji mebli bielonych, komoda prowansalska.Cztery szufladki oraz półki schowane za drzwiczkami z obydwu stron zapewniają jej niesamowitą pojemność.

Prowansalska ława z jasnym obiciem i pięknie zdobionych nogach.
Ława Tapicerowana

Ława tapicerowana będzie bardzo przydatnym dodatkowym miejscem do siedzenia. Dużo znajomych, uroczystość rodzinna, od dziś nie będzie już problemem gdzie wszyscy się pomieszczą.

Meble prowansalskie to nietuzinkowe przedmioty do każdej aranżacji wnętrz.

Konsola prowansalska mająca jedną szufladę i finezyjnie rozstawione nogi.
Bielona Konsola Prowansalska

Prostota, minimalizm a zarazem idealizm to jest to czym kierują się meble w stylu prowansalskim.Konsole prowansalskie to meble, które mogą być zastosowane jako stół, półka, biurko itp. Konsola z mebli bielonych jest na dodatek przecudnie wykończona lekko postarza, co daje dodatkowy efekt urzekający.

Solidnie wykonany fotel bujany w stylu prowansalskim
Fotel Bujany Chic Antique

Relaks, odpoczynek to jest rzecz potrzebna każdemu po ciężkim dniu w pracy, bądź przy innych obowiązkach. Każdy w domu powinien mieć taki swój kąt, w którym czuł by się bezpiecznie, spokojnie, a przede wszystkim wygodnie. Wygoda to słowo, które chyba wszyscy sobie cenimy.Genialną propozycją na takie miejsce jest prowansalski fotel bujany, który oprócz potrzebnych cech wymienionych powyżej, będzie wokół siebie stwarzał niesamowity klimat.

Sekretarzyk w prowansalskim stylu bielony z trzema szufladkami.
Sekretarzyk Prowansalski Bielony Wąski

Meble bielone to nadzwyczajne meble, które wprowadzą urok, prowansalski klimat do każdego wystroju. Mały sekretarzyk z tej oto kolekcji bielonej, to niesamowite rozwiązanie tam gdzie nie ma zbyt dużo miejsca a przydałoby się miejsce do pracy. Posiada trzy szufladki, półkę i blat. Bardzo praktyczny i pomocny mebelek.

Bielona komoda wysoka z pięcioma szufladkami.
Bielona komoda wysoka

Komoda bielona prowansalska to ciekawy mebel na przykład na bieliznę. Składająca się z pięciu szuflad, dla każdego z rodzinny wystarczy. Pięknie zdobione nóżki dają jej dekoracyjnego uroku, lekko postarzana pięknie wkomponuje się w każde miejsce.