Meble Bielone

W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić jakie mamy cudowne i oryginalne meble w stylu prowansalskim, szczególnie serie które są w piękny, subtelny sposób stylizowane, postarzane. Takie właśnie są meble bielone z naszego sklepu. Meble te posiadają urok same w sobie, ponieważ widać ich naturalny kolor drewna, dzięki czemu spokojnie można powiedzieć, że zostały one zaprojektowane w dość prosty sposób. Jak wiadomo dużą zaletą mebli naturalnych jest uniwersalność, co oznacza że wkomponują się w każdą aranżacje. Jesteśmy w posiadaniu kilku takich klasycznych serii, których jedynym prowansalskim urokiem są właśnie bielenia, u jednych mocniejsze, u drugich zaś łagodniejsze, ale każde zachwycają tak samo mocno.

 Pierwszą kolekcją, którą tutaj ukażemy będą meble merano, są to prześliczne mebelki, z lekko pofalowanymi nóżkami i ciekawą jednak dość minimalistyczną dekoracją u dołu.

W całości prezentują się naprawdę niecodziennie i pięknie.

Śliczna bielona komoda z szufladami.
Komoda Prowansalska Merano

Komoda prowansalska z trzema szerszymi szufladami i dwiema mniejszymi. Jej uchwyty dodają naturalności, gdyż są w kształcie niedużych metalowych kółeczek.

Bielona konsola z dwiema szufladami
Konsola Prowansalska Merano

Konsola w stylu prowansalskim z dwiema szufladami i pięknymi uchwytami, w niezwykły sposób wykorzysta wolne miejsce na przedpokoju.

Bielona komoda w stylu prowansalskim z trzema pojemnymi szufladami
Komoda Prowansalska Merano

Interesująca niska komoda w stylu prowansalskim z trzema niezwykle pojemnymi szufladami, których fronty zostały wyposażone w tablice do pisania kredą, jest to ciekawe rozwiązanie na przykład dla rodzin z dziećmi.

Bielony sekretarzyk w stylu prowansalskim
Sekretarzyk Merano

Sekretarzyk prowansalski to mebel dla każdego kto lubi pracować, w miłym miejscu. Bądź też poszukuje mebla w którym może przechowywać i wykonywać swoje hobby na przykład robienie bransoletek.

 Meble Merano to zaczarowane przedmioty będące funkcjonalnymi i zaczarowanymi dekoracjami domu. Warto je mieć już dziś!

 Kolejna seria w której znajdują się meble bielone nazywa się Amalia, jest to bardzo wyjątkowa seria od której, aż tryska naturalnością, piękny kolor drewna jest tutaj wyeksponowany na pierwszym miejscu. Te meble w stylu prowansalskim są bardzo delikatnie zdobione bieleniem, i również posiadają, niewielkie­ dekoracyjne uchwyty. Ogólnie są to meble matowe, które można dopasować w różne kompozycje umeblowania wnętrz.

 

Komoda  w stylu prowansalskim z szufladkami
Bielona Komoda Amalia

Śliczna komoda amalia posiadająca, aż pięć szufladek z małymi gałkami, oraz skromnym falistym dekorem u dołu.

Konsola w stylu prowansalskim z szufladami i półki.
Konsola Bielona Amalia

Szeroka konsolka wyposażona została w dwie szuflady, oraz dwie szerokie półki. Prowansalski styl został tutaj podkreślony, finezyjnymi nogami oraz falistym wzorkiem pod blatem.

 

Stolik kawowy bielony amalia
Stolik Kawowy Amalia

Czym byłaby seria mebli prowansalskich bez uroczego stolika kawowego, przy którym odbywają się najlepsze i najprzyjemniejsze spotkania w salonie.

 Meble w stylu prowansalskim mają coraz większe grono fanów i nie ma co się dziwić, bo potrafią rozkochać w sobie każdego.

 Meble merano i inne meble bielone aż proszą się aby poświęcić im chociażby najmniejszą chwilę uwagi, bo naprawdę są tego warte. Zapraszamy do zapoznania się z tymi oraz innymi meblami a także czarującymi dodatkami w stylu prowansalskim i retro.