Meble Belldeco

Meble Belldeco, oraz wszystkie meble prowansalskie, mają niesamowity charakter. Są bardzo stylowe,  ponadczasowe i eleganckie. Ponadczasowość mebli Belldeco kryje się w ich prostocie i harmonii, na co dobrym przykładem mogą być meble prowansalskie Belldeco z serii Classic.

Meble Belldeco
Meble Belldeco

Są to meble proste i klasyczne wykonane z dębu najwyższej jakości. Słoje drewna na powierzchni mebli Belldeco z serii Classic są efektownie podkreślone poprzez dwa zabiegi: szczotkowanie i bielenie, dzięki którym słoje są na drewnie białawego koloru.

Meble Belldeco
Meble Belldeco

Meble Belldeco są bardzo proste w swoim kształcie, ale jednocześnie wykonane z wysokiej jakości, trwałego drewna, dzięki czemu są meblami solidnymi, które z pewnością posłużą przez długie lata. Meble Belldeco są bardzo uniwersalne, ponieważ okażą się odpowiednie zarówno do dużego domu, jak i do niewielkiego mieszkania.

Meble Belldeco
Meble Belldeco

Cechą charakterystyczną dla mebli Belldeco z serii Classic są: ciepłe, naturalne barwy, niespotykany kunszt wykończenia oraz lite drewno. Styl prowansalski to natura i harmonia,  dzięki czemu jest to styl urządzania wnętrz łatwo rozpoznawalny i niepodobny do innych tendencji stylistycznych.

Meble Belldeco
Meble Belldeco

Styl prowansalski to także kwiaty lawendy, motywy kogucie oraz niespotykane, rustykalne grafiki. Meble prowansalskie, jak i cały styl prowansalski, potrafią przykuć uwagę i zachwycić i właśnie dla tego jest nam niezmiernie miło, że meble Belldeco oraz styl prowansalski jest w Polsce tak duże.

Meble Belldeco
Meble Belldeco

Meble prowansalskie oraz dodatki w stylu prowansalskim są bardzo popularne, dlatego też coraz więcej odbiorców decyduje się na przystrojenie swoich mieszkań akcentami prowansalskimi. Styl prowansalski jest niesamowity w odbiorze i można z łatwością się nim zachwycać.